“Beatrix të tjera gjëra më premtoi të tjera bëri”/ Niko Komani rrëfehet ekskluzivisht për TAR!
Live From Tirana • 10:17 25/01/2022
Në emisionin “Live from Tirana” ishte i ftuar në studio stilisti i njohur Niko Komani për të na komentuar më rreth rreth ngjarjeve më të fundit të ndodhura në shtëpinë më të famshme e më të komentuar, “Big Brother Vip”. A e ka ndjekur mjaftueshëm Niko “BBV” dhe si e ka parë ai lojën e dy prej shoqeve të tij, Sarah Berishës dhe Beatrix Ramosajt? Ksenja Shoshaj Elios Shuli Jonida Aliçkolli Niko Komani Danko Dj
Neda Balluku: “Ja pse është e rëndësishme që të pranojmë ndryshimet që po pëson kukulla Barbie sot!”
Live From Tirana 15:30 27/05/2022
Sonila Meço për TAR, gratë në ditët e sotme janë të stresuara më shumë nga burrat apo nga fëmijët?!
Live From Tirana 15:19 27/05/2022
Tifozë me Romën apo Feyenoord, Lorik Cana dhe Erion Veliaj shprehen për TAR!
Live From Tirana 16:29 26/05/2022
Dhuron më shumë se 2000 partitura muzikore, Rudens Turku flet për nismën e tij!
Live From Tirana 08:51 24/05/2022
Njihuni me lajmet më të bujshme të javës që lamë pas!
Live From Tirana 08:49 24/05/2022
Gjuha e urrejtjes në emisionet televizive, Iva Tiço: “Moderatorët kanë rënë në kurth…”
Live From Tirana 14:07 21/05/2022
Kultura e të ushqyerit në Shqipëri, çfarë po hamë ne sot?! Dhurata Thanasi flet për TAR!
Live From Tirana 09:57 21/05/2022