Bekri Bajraktari, ish-futbollist i Feyenoord tregon eksperiencën e tij me këtë ekip!
PASÓ • 19:19 25/05/2022
I ftuar në "Paso" ka qenë Bekri Bajraktari, ish-futbollist i ekipit të Feyenoord, i cili tashmë jeton në Shqipëri prej 1 viti. Ai na flet më shumë për eksperiencën e tij, por edhe si e sheh ekipin Feyenoord. Edi Manushi Glent Nallbani Redi Jupi Lorenc Jemini Gëzim Sinemati Bekri Bajraktari Alesia Bami
Redi Jupi tregon çelësin e suksesit të Laçit në Europë dhe ku gabuan ekipet e tjera shqiptare!
PASÓ 22:10 22/07/2022
Alesia Bami në Mykonos, 80 mijë euro për një shishe verë!
PASÓ 22:09 22/07/2022
PASO 15 Korrik, Partizani ‘lamtumirë’ Europës, Strakosha kontratë në Angli!
PASÓ 20:45 15/07/2022
Sinemati: “Rekordi i Luizës është botëror, jo kombëtar…”
PASÓ 21:04 08/07/2022
Ronaldo drejt Barcelonës, sa shanse ka të ndodhë?
PASÓ 21:04 08/07/2022
Sa shanse ka Igli Tare të kthehet për të drejtuar Federatën Shqiptare të Futbollit?
PASÓ 21:03 08/07/2022
A do ta përmbysë Tirana rezultatin në Air Albania pas humbjes zhgënjyese në Luksemburg?!
PASÓ 19:33 08/07/2022