Celebrities Gossip Showbiz

Bella Hadid, Cara Delevingne dhe Diane Kruger magjepsin në Festivalin e Filmit në Kanë!

Bella Hadid, Cara Delevingne dhe Diane Kruger i tërhoqën të gjitha shikimet drejt vetes teksa morën pjesë në premierën e filmit francez “The Innocent” në Festivalin e Filmit në Kanë të martën. Supermodelet plotësuan njëra-tjetrën duke veshur fustane të zeza të çuditshme pa rripa, ndërsa Diane mahniti në të kuqe.

Bella dukej e shkëlqyeshme me një fustan që ngjitej pas trupit të saj të hollë dhe këmbëve të gjata. Fustani i saj përmbante pëlhurë të mbështjellë rreth ijeve të saj, që u bashkuan në belin e saj të hollë për të krijuar një siluetë unike. Ajo i shtoi një prekje shkëlqimi look-ut të saj, me disa unaza argjendi dhe një palë vathë me diamante të varur. Flokët e saj të gjata ishin përsëri në një stil elegant, me një fije të vetme të lënë poshtë.

Ndërkohë, Cara, shpërtheu elegancë me një fustan të zi, që i nxirrte në pah fizikun e saj të hollë. Fustani kishte një prerje të tejdukshme katrore në të dyja anët për të parë një pamje shtesë të lëkurës. Ajo shtoi një gjerdan varëse ari dhe pozoi e mbështjellë rreth stilistit të Balmain, Olivier Rousteing, i cili dukej i pashëm me një kostum të bardhë të gjerë.

Diane shkëlqente me një fustan të kuq me një fund të plotë të mbledhur që kishte mjaft ndikim në tapetin e kuq. Ajo mbajti një gjerdan ari të guximshëm dhe të çuditshëm rreth qafës për një dramë të shtuar, duke përfunduar pamjen e saj me buzë klasike të kuqe.