Celebrities Gossip Showbiz

Bella Hadid shkëlqen në fushatën e Michael Kors!

Bella Hadid është një nga modelet më të bukura dhe të njohura të brezit të saj. Bukuroshja sigurisht që shkëlqente teksa tregoi figurën e saj të tonifikuar për fushatën më të re të Michael Kors. Modelja 25-vjeçare ka nxjerrë në pah barkun e saj në foto nga marka e modës, teksa ka veshur një bikini në formë trekëndëshi.

Bukuroshja e shoqëroi look-un e saj me një palë taka të zeza me rrip të kryqëzuar për t’u përshtatur me rrobat e banjos. Ajo kishte gjithashtu një çantë të mrekullueshme të Michael Kors në një dizajn kanavacë dhe lëkure të zezë, teksa kishte një gjerdan të trashë me zinxhir.

Flokët e gjata brune të Bella-s ishin stiluar në mënyrë të hijshme në një bisht të ulët, ndërsa ajo mbronte sytë me një palë syze dielli me kornizë të gjerë. Bukuroshja kishte një grim të lehtë i cili e bënte të dukej edhe më e bukur. Sfondi luksoz iu shtua pamjes, pasi Bella dukej se kishte dalë nga një jaht luksoz në Miami.

Pamjet e modës vijnë teksa modelja ka marrë rrezet e diellit në Kanë për Festivalin e 75-të të Filmit. Bella doli me një sërë fustanesh tërheqëse për një mori ngjarjesh të mbushura me yje gjatë gjithë festivalit. Në paraqitjen e saj të fundit në tapetin e kuq të festivalit, ajo mahniti me një fustan të bardhë elegant.