Celebrities Gossip Showbiz

Bella Hadid shkëlqen në fushatën e Victoria’s Secret për Shën Valentinin!

Ajo është një nga modelet më të bukura dhe të dashura të brezit të saj, e cila njihet për sfilatat e suksesshme dhe fotot e saj të mrekullueshme. Bella Hadid tregoi pamjen e saj të supermodeles për fushatën reklamuese të Victoria’s Secret.

Victoria’s Secret, e cila ka Bella si pjesë të VS Collective në mes të rehabilitimit të imazhit, publikoi fotografi të reja për fushatën e saj “Feel The Love” Dita e Shën Valentinit. Motra 25-vjeçare e Gigi Hadid e ekspozoi figurën e saj në oferta të shumta të reja nga kompania e të brendshmeve. Një prej dy pjesësh rozë përmbante një hark në pjesën e përparme, si dhe rrjetë me të cilën ajo luajti në kamerë.

Në një xhirim të grupit të mbushur me yje, ajo u shoqërua me kolegët e saj modele të Victoria’s Secret, Imaan Hammam dhe Adut Akech. Adut u mbulua me një pelushë rozë dantelle, e përshtatshme për ditën e Shën Valentinit, duke theksuar pamjen me një palë vathë. Herë pas here ajo mbante një mantel me lule.

Ndërkohë, Imaan modeloi dy pjesë të bardhë dhe portokalli që plotësonte atë të Bella-s ndërsa modelet qëndronin së bashku për kamerën. Modelet e Victoria’s Secret ishin të mrekulleshme gjatë xhirimeve ku përmendim Grace Elizabeth, Mayowa Nicholas, Paloma Elsesser dhe Yumi Nu. Paloma, e cila ka lindur në Londër, por e rritur në Los Angeles, provoi veshje të shumta nga koleksioni i fundit i Victoria’s Secret.