Celebrities Gossip Showbiz

Ben Affleck fotografohet në Los Angeles, në prag të projektit të tij më të ri!

Ben Affleck dukej më së miri në një dalje të dielën për një projekt të ri. Aktori 49-vjeçar dukej mirë me një këmishë, bluzë gri dhe xhinse ndërsa u takua me një grup në aeroportin Van Nuys, Los Angeles. Ylli u sigurua që siguria të ishte parësore pasi mbante një maskë për fytyrën, ndërsa turma që e shoqëronte ndoqi shembullin.

Në një fotografi, ylli shkoi nga afër tek një burrë me maskë dhe me flokë gri, i cili dukej se po e ndihmonte në sipërmarrjen e tij të fundit. Përveçse është një aktor i mirënjohur, Ben gjithashtu krenohet me debutimin e tij regjisorial, “Gone Baby Gone”, që daton që nga viti 2007. Në fillim të këtij muaji, Ben foli për videon tashmë ikonike të tij duke i ngulur sytë keq në hapësirë ​​gjatë një interviste për shtyp për “Batman v Superman: Dawn of Justice”.

Në një intervistë të re, ai pranoi se megjithëse mendonte se memet e shkaktuara nga videoja ishin qesharake, ai tani është më i shqetësuar për ndikimet që kishte tek fëmijët e tij. Aktori u shpreh në lidhje me memen dhe perceptimin e tij publik për Los Angeles Times, duke thënë:

Kam arritur në një vend ku perceptimi publik ishte aq i ndryshëm nga ai që jam unë, saqë thjesht pushova së lexuari dhe ndalova të kujdesesha.

Ai vazhdoi duke thënë se ishte i shqetësuar për fëmijët e tij të prekur nga kjo.