Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Ben Affleck shprehet me fjalët më të ëmbla për Jennifer Lopez!

Ben Affleck ka përshkruar se sa me fat është që ka rindezur romancën e tij me ish të fejuarën Jennifer Lopez, gati 18 vjet pasi i dhanë fund fejesës. Aktori 49-vjeçar ka thënë se rikthimi me Jennifer ka qenë një ribashkim i bukur dhe kjo ka qenë një histori e shkëlqyer në rilidhjen me gruan me të cilën kishte shpresuar më parë të martohej.

Ylli ka qenë aq i lumtur me rikthimin e tij me Jennifer, saqë ai ka thënë se mund t’i shkruajë të gjitha një ditë në mënyrë që të mund të ndajë historinë e tyre të dashurisë me botën. Duke folur për Wall Street Journal, Ben foli se si ishte rikthimi te një dashuri e mëparshme dhe se si është më mirë herën e dytë.

Mund të them se është padyshim e bukur për mua. E dini, një nga gjërat që unë vërtet vlerësoj në të gjitha aspektet e jetës sime tani është se u trajtua në një mënyrë që e pasqyronte atë.

Duke folur më tej, Ben, i cili ishte i martuar me Jennifer Garner nga viti 2005 deri në 2018, tha:

Është një histori e mirë. Është një histori e madhe. Ju e dini, ndoshta një ditë do ta tregoj. Do t’i shkruaj të gjitha.

Aktori vazhdoi duke thënë se ishte me fat që iu dha një shans për të rindezur romancën e tij me Jennifer.

Unë jam shumë me fat në jetën time që kam përfituar nga shanset e dyta dhe jam i vetëdijshëm që njerëzit e tjerë nuk i marrin as shanset e para.