Celebrities Gossip Showbiz

Billie Eilish dhe Jesse Rutherford debutojnë në tapetin e kuq me një look të paparashikueshëm!

Billie Eilish dhe i dashuri i saj i ri, Jesse Rutherford, bënë debutimin e tyre në tapetin e kuq gjatë Gala-së së mbushur me yje të vitit 2022, LACMA Art+Film në Los Anxhelos të shtunën mbrëma. Billie, 20 vjeç dhe Jesse, 31 vjeç, bënë një shfaqje të çuditshme për fotografët ndërsa u mbështollën së bashku në një batanije të madhe Gucci.

Dyshja kohët e fundit shkaktoi zemërim duke u veshur si një foshnjë dhe një plak për Halloween, duke u tallur me kritikat në lidhje me diferencën e tyre 11-vjeçare në moshë. Çifti më në fund hodhi batanijen për të zbuluar veshjet e tyre të frymëzuara nga pizhama, të dyja të krijuara nga marka luksoze italiane.

Billie ka veshur një fustan me dantella Gucci me emrin ikonik ‘GG’ dhe të çara të guximshme deri te kofshët në secilën këmbë. Për pak dramë të shtuar, Billie hodhi doreza rrjetë dhe gjerdan me zinxhir argjendi. Ajo kishte një maskë gjumi Gucci që dyfishohej si një shirit koke.

Ajo zgjodhi për look-un e saj të grimuar një eyeliner të zi. Ndërkohë, Jesse dukej komod me bluzë të mëndafshtë Gucci dhe pantallona pizhame të relaksuar. Rokeri kishte tatuazhet e tij në qafë në shfaqje të plotë dhe kishte flokët e tij brune në një stil të çrregullt.