Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Billie Eilish pozon për të reklamuar aromën e saj debutuese!

Billie Eilish është një artiste e re në moshë e cila ka arritur të ketë një sukses të jashtëzakonshëm me projektet e saj muzikore. Tepër e talentuar, Billie ka vërtetuar se është e aftë t’ia dalë me gjithçka që dëshiron, teksa nuk njihet vetëm për këngët e saj, por edhe për mesazhet e forta që shpeshherë u dërgon fansave.

Scent of a star: With her angsty former persona far in the rearview, Billie Eilish debuted her first foray into the fragrance world with a stunning new ad on Wednesday

Këtë herë, Billie pozon me lëkurë që shkëlqen për të zbuluar aromën e saj debutuese në një reklamë të re. Duket se, së shpejti fansat e këngëtares do të mbajnë erë njësoj si ajo, teksa ajo debutoi me ‘sulmin’ e parë në botën e aromave ditën e mërkurë.

Jam shumë e emocionuar që më në fund po ndaj aromën debutuese me ju. Kjo është një aromë që kam ndjekur për vite e vite me radhë, dhe është aroma ime më e preferuar në botë.

'I am SO EXCITED to finally share my debut fragrance 'Eilish' with you!!!!!!!!!!!!!! AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!! this is a scent that i've been chasing for years and years. this is my favorite smell in the WORLD,' Billie enthusiastically shared in an Instagram post.

Aroma ka qenë gjithnjë një pjesë kaq e madhe e jetës dhe ekzistencës sime, dhe ishte një ëndërr të krijoja këtë aromë dhe të sillja idetë e mia. Kjo ka qenë një nga gjërat më emocionuese që kam bërë ndonjëherë, mezi pres të bëhet e juaja.

Spritz! The perfume bottle appeared to be a bronze bust of of the singer with the sculpture showing just the bottom portion of her face

Për reklamën e aromës pozoi vetë Billie, lëkura e së cilës shkëlqente. Ajo e ka vërtetuar tashmë se pamja nuk ka rëndësinë që merr, ndaj dhe ka zgjedhur mos të tregojë format e trupit të saj teksa në të shumtën e rasteve mban veshur gjëra të gjera. Billie na e vërteton gjithnjë e më tepër se ia del në gjithçka që ajo vendos të bëjë!