Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Blendi Klosi na bëri të mos ankohemi për çmimet në bregdetin shqiptar
Ndryshe • 15:05 05/05/2021
Ministri i Turizmit, Blendi Klosi ishte pjesë e "Ndryshe" ku u vu disi në siklet nga pyetjet e Salsanos dhe Palomës. Ndër të tjera ai komentoi rreth çmimeve të kripura në bregdetin shqiptar. Salsano Rrapi Paloma Blendi Klosi Dj Vini
Më në fund Mariza Ikonomi e hap telefonatën ‘kurth’ të Salsanos dhe Adit!
Ndryshe 18:39 21/07/2021
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”, a do të bjerë Megi Pojani pre e kurthit të Salsanos dhe Adit?!
Ndryshe 18:19 21/07/2021
Barcaleta e javës për nivelin e ujit në pishinë!
Ndryshe 17:59 21/07/2021
Frida Krifca, zbulon cili është qarku që merr më shumë para…
Ndryshe 16:52 21/07/2021
Xheisara: “Këtë vit kam kuptuar që unë një herë kam dashuruar, edhe jam dashuruar me…”
Ndryshe 16:51 21/07/2021
“Barcaleta e Javës”/ Kërkesa e fundit e bashkëshortit për gruan ditën e vdekjes… Adi Pojana, Salsano Rrapi
Ndryshe 15:26 15/07/2021
Florian Agalliu zbulon se cilat aktore do të zgjidhte për të luajtur një film erotik!
Ndryshe 21:45 14/07/2021
A do të pranojë Dasara Karaiskaj të bëhet pjesë e radios “Vala Blu” në Vlorë?
Ndryshe 20:36 14/07/2021
Kreu i Unionit të Gazetarëve Shqiptarë, Aleksandër Çipa: “Po, më kanë kërcënuar, në mënyrë të përsëritur madje…”
Ndryshe 20:35 14/07/2021
Meri Shehu në “Ndryshe”: “Mirë që janë vajzat që po ju tundojnë…”
Ndryshe 19:40 07/07/2021
Barcaleta e javës në “Ndryshe” bën fjalë për ciklin menstrual të një prostitute!
Ndryshe 19:36 07/07/2021
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”, a pranon Drini Zeqo të lë “TV Klan” për një televizion në Vlorë?
Ndryshe 18:49 07/07/2021
Ema Andrea surprizon në “Ndryshe”: “Rama është aktori më i mirë…”
Ndryshe 18:20 07/07/2021
Ermal Mamaqi kërkon 10 mijë euro vetëm për të ngrënë…
Ndryshe 15:39 01/07/2021
Lëngu magjik i gjinekologut që bën mrekullira dhe ju lë me binjak! “Barcaleta e Javës”
Ndryshe 15:28 01/07/2021
Nga politikani që ka më shumë inat deri te skuadra e zemrës, Pano Soko i zbulon të gjitha në TAR!
Ndryshe 19:35 30/06/2021
Barcaleta e javës për dashurinë në çift, si shkon marrëdhënia mes gruas dhe rrobaqepësit? Salsano Rrapi, Adi Pojana
Ndryshe 17:51 23/06/2021
500 euro për një prezantim! E pranon aktori Ledio Lako ofertën me kushte të ‘çuditshme’ nga ‘kurthi’ i Salsanos dhe Adit?
Ndryshe 17:38 23/06/2021
Jo vetëm në punë, Erjona dhe Salsano i kanë gjërat e ndara dhe diku tjetër! Aktorja na ka zbuluar disa detaje nga jeta e tyre private…
Ndryshe 17:27 23/06/2021
Pastor Akil Pano: “Kërkesat e komunitetit LGBTIQ i konsideroj akte kriminale!”
Ndryshe 17:18 23/06/2021
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”, zbuloni si reagon Klajdi Haruni gjatë kësaj ‘kamere të fshehtë’ në radio…
Ndryshe 18:29 16/06/2021
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”, a do të bjerë Ori Nebiaj në kurthin e Salsanos dhe Adit?!
Ndryshe 17:37 16/06/2021
Erion Isai zbulon arsyen pse Lulzim Basha nuk e pëlqen aspak: “Lulzim Basha më ka shumë inat…”
Ndryshe 17:25 16/06/2021
Barcaleta e Javës – Salsano tregon një barcaletë me një çift dhe një taksi…
Ndryshe 17:04 16/06/2021
Aurela Gaçe zbulon në “Ndryshe” nëse do të donte të bëhej përsëri nënë!
Ndryshe 16:53 16/06/2021
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”, a pranon Dojna Mema të bëhet pjesë e një agjencie turistike?
Ndryshe 15:58 09/06/2021
Violinistja e famshme Ines Memisharaj, vjen me projektin e saj më të ri muzikor “Zaman”
Ndryshe 15:43 09/06/2021
Antonela Berishaj: “Kam njohur gruan e Saimir Tahirit, ai më duket shumë…”
Ndryshe 15:22 09/06/2021
Pranvera Xhafa: “Në verë tradhëtojmë më shumë, ndërsa në dimër të gjithë jemi më familjarë dhe të dashur!”
Ndryshe 15:19 09/06/2021
Eno Popi, nuk ka paguar kredinë?!
Ndryshe 20:49 02/06/2021
Xhemi Shehu zbulon profesionin e ëndrrave!
Ndryshe 20:47 02/06/2021
Salsano zbulon pamundësinë fizike për të mbajtur pesha
Ndryshe 20:46 02/06/2021
Një çift të moshuarish ‘çmendin’ doktorin! – Barcaleta 1
Ndryshe 20:45 02/06/2021
Mbretëria e Borëbardhës pushtohet nga shqiptarët
Ndryshe 20:44 02/06/2021
Barcaleta e Javës – Salsano tregon një barcaletë me një të burgosur…
Ndryshe 16:15 26/05/2021
Barcaleta e Javës – I pashkolluari që krijoi biznesi e tij…
Ndryshe 16:14 26/05/2021
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”
Ndryshe 16:13 26/05/2021
Fatbardh Kadilli: “Kam 8 vite në politikë dhe nuk kam marr asnjë rrogë!”
Ndryshe 16:12 26/05/2021
Ja pse Elma Doresi nuk dëshiron të martohet me një aktor apo regjizor!
Ndryshe 16:11 26/05/2021