Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Bora Zemani reagon pas kritikave për Semin se është treguar më protektive seç duhet!

E shumëpërfolur ka qenë që prej fillimit marrëdhënia mes Semit dhe Donaldit brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Fillimisht u dyshua se mes tyre kishte diçka më shumë se thjesht shoqëri dhe këto spekulime nisën nga afrimiteti i tyre. Mirëpo, pas ardhjes së Borës në spektakël ku takoi mikeshën e saj të ngushtë dhe pati skenën romantike me Donaldin, çdo dyshim mori fund.

Aty u kuptua se Semi thjesht po tregohej protektive ndaj mikeshës së saj prej shumë vitesh dhe se donte që ata të të ribashkoheshin. Kjo gjë u cilësua nga publiku i gjerë dhe banorët brenda shtëpisë si një sjellje më protektive seç duhet dhe se në fakt po sillet si një ‘avokate mbrojtëse’.

Lidhur me këto paragjykime që i janë bërë Semit, Bora ka reaguar me anë të disa Instastory-ve pak më parë duke e mbështetur plotësisht mikeshën e saj të ngushtë.

Unë e dua shumë Semin, e njoh shumë mirë. Gjërat kryesore që e kanë ruajtur shoqërinë tonë kanë qenë besimi, protektiviteti dhe fakti që e pranojmë njëra- tjetrën siç jemi pa u munduar ta ndryshojmë.

Me fjalët më të ëmbla, Bora vendosi ta mbrojë mikeshën e saj!