Celebrities Gossip Love & Sex

Brenda “Ishullit të Seksit”, 4 ditë të çmendura feste mes 100 vajzash lejohet gjithçka!

Ekziston një vend në botë ku ti mund të festosh me 100 vajza përeth, të argëtohesh si të duash kur gjithçka është legale. Këto lloj festash të cilat janë ekstravagante, të egra dhe të nxitura prej drogës kanë tërhequr vëmendjen edhe të njerëzve publikë dhe të famshëm ose edhe të profilit “të lartë”.

Ky vend ofron shërbime dhe produkte duke filluar nga transporti sensual me helicopter në aeroport, koncerte holografike, femra të bukura dhe seksi, seks i pakufizuar, mjedis miqësor ndaj drogës, alkool falas dhe të tjera.

Ky vend njihet si “parajsa në tokë” ku meshkujt mund të kryejnë seks me dy vajza në ditë por në shkëmbim të japin gruan e tyre te meshkuj të tjerë të eksituar. Gjithashtu mund të bëjnë xhiro me parashutë lakuriq dhe gara ekzotike me makina, duke përdorur gjithashtu testimin e HIV dhe STD pasi kanë bërë “seks të pakufizuar pa prezervativ”.

Përpara festave të ardhshme, Sex Island publikoi një video që nuk dëshironi ta shikoni në vendin e punës. Good Girl Company tani pretendon se është një festë “miqësore për çifte” me bashkëshorte dhe të dashura të mirëpritura të vijnë gjithashtu.

Megjithatë, një djalë që i tha gruas së tij se po shkonte në një ‘udhëtim pune’ zbuloi për The Sun: “Jahti ishte plot me gra të bukura latine, që kërcenin dhe pinin. Ndërsa hipëm, na dhanë pije dhe njerëzit filluan të liroheshin. Një djalë 16-vjeçar pretendoi se e humbi virgjërinë në Sex Island dhe ai tha: “Ishte e pabesueshme, aq e mahnitshme sa dua të qaj vetëm duke menduar për të.