Celebrities Magazine Showbiz

Britney Spears mohon ndarjen dhe thotë se nuk është ndjerë kurrë më mirë në rikthimin në Instagram!

Britney Spears është rikthyer në Instagram vetëm një javë pasi hoqi dorë nga postimi në faqen e saj dhe u tha fansave të saj se nuk është ndjerë kurrë më mirë. Këngëtarja 41 vjeçare shqetësoi fansat me një numër postimesh së fundmi, duke bërë që një të thërriste policinë me frikë për mirëqenien e yllit. Fansja ka kërkuar që atëherë një falje dhe i kritikoi ata se kishin shkuar shumë larg, më shumë seç duhej.

Brit kishte ndryshuar emrin e saj në platformën e mediave sociale dhe gjithashtu ndau një video që tregonte keqardhjen e saj për të bërë një tatuazh ndërsa ishte në Hawaii. Ajo gjithashtu kishte kujtuar lidhjen e saj të mëparshme me Justin Timberlake, pavarësisht se është e martuar me Sam Asghari. Por pas kohës së largimit nga faqja, Brit është kthyer dhe u tha njerëzve se ajo është duke ecur përpara në jetën e saj. Ajo gjithashtu u zemërua me njerëzit që të mendohen mirë përpara se të thonë se e dinë mirë historinë e saj.

Në një postim të gjatë së bashku me një imazh të një trëndafili rozë, ylli shkroi:

Jo, nuk jam duke pasur një dobësim. Unë jam ajo që jam dhe eci përpara në jetën time. Nuk jam ndjerë kurrë më mirë! Jo, unë nuk jam kjo vajzë apo ajo vajzë. Unë jam “River Red” dhe të qenit në gjendje të volumizoj zërin tim në një botë ,ku humba të drejtat e mia për 15 vjet, më jep një mundësi për të pasur sukses!

Rikujtojmë se, pas pretendimeve për një incident të mundshëm të ndodhur në një restorant në Los Angeles, bashkëshorti i Britney Spears, Sam Asghari, ka thyer heshtjen ndërsa darkonte me gruan e tij. U raportua se këngëtarja kishte shkaktuar një skenë pasi ishte fotografuar nga darkuesit, duke bërë që Sam të largohej nga restoranti. Modeli 28-vjeçar ka publikuar në rrjetin e tij social Instagram, një mbishkrim ku me sa duket iu referohet raporteve.