Britney Spears pozon shtatzënë, por ka gjetur një mënyrë për të fshehur barkun e rrumbullakosur!

Detoksikimi i Britney Spears nga rrjetet sociale zgjati pak më shumë se një javë, por ajo me siguri është rikthyer me bujë dhe një nga postimet e saj të fundit në Instagram ka hutuar një numër fansash të saj.

Këngëtarja postoi në platformën e mediave sociale të enjten për të ndarë një sërë fotosh. Ajo u pa duke mbajtur në krahë qenushin e ri Sawyer, ndërsa nuk mban veshur rroba. Këngëtarja e zhveshur ka pozuar në atë që dukej të ishte dhoma e saj e gjumit, teksa buzëqeshte. Ajo e mbuloi pjesën e pasme të trupit në postim duke përdorur një emoji blu diamanti, ndërsa fshihte barkun e saj të foshnjës me qenin e saj të ri.

Ndërsa buzëqeshi para kamerës për një shkrepje, në një tjetër ka pozuar me një fytyrë të emocionuar. I fejuari Sam Asghari ishte në mesin e mijëra ndjekësve që e kanë pëlqyer postimin e saj, por jo të gjithëve u bëri përshtypje dhe disa komentuan për të ndarë konfuzionin e tyre me atë që po shihnin. Një përdorues shkroi:

Qeni është i hutuar dhe unë gjithashtu.

Ndërsa i dyti tha:

Dikush ju lutem t’i largojë telefonin e saj.

Megjithatë, pjesa e komenteve nuk ishte plotësisht e mbushur me negativitet, me një numër të ndjekësve të saj besnikë që shprehën gjithashtu dashurinë e tyre për këngëtaren.