Celebrities Gossip Showbiz

Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz më se të dashuruar në prapaskenat e kopertinës së “Tatler”!

Ajo është ylli më i fundit i kopertinës së revistës Tatler. Të premten, Nicola Peltz postoi në Instagram për të ndarë fotografi mahnitëse nga prapaskenat nga xhirimet e kopertinës, duke përfshirë një foto të bashkëshortit Brooklyn Beckham me krahët e tij të mbështjellë rreth saj.

Në fotografi, trashëgimtarja ishte e veshur me një fustan rozë dhe shikonte drejt e në një pasqyrë ndërsa burri i saj kuzhinier, bënte një selfie teksa përqafonte gruan e tij. Një tjetër imazh tregonte Nicola-n e veshur me një peshqir të bardhë me flokët e saj prej platini të stiluara në një retro voluminoze.

Në intervistën e saj për revistën Tatler, Nicola zbuloi se burri i saj i ri Brooklyn është ‘në parajsë’ duke punuar si kuzhinier pasi ndjeu shumë presion për të kënaqur njerëzit me karrierën e tij. Brooklyn, i cili është djali i futbollistit të famshëm David Beckham dhe Victoria Beckham, ka provuar më parë për të qenë model dhe fotograf profesionist.

Megjithatë, së fundmi ai zbuloi se tani e ka kthyer vëmendjen në gatim, duke publikuar mini-serialin e tij “Cookin’ With Brooklyn” në dhjetor. Duke u shfaqur si ylli i kopertinës së gushtit të revistës, Nicola ishte në një ekran të ndezur teksa veshi një sërë veshjesh me shkëlqim për fotosesionin ndërsa foli për marrëdhënien e saj dhe karrierën e bashkëshortit si kuzhinier.