Celebrities Gossip Showbiz

Brooklyn Beckham zbulon pak nga vetja në episodin e radhës së “Cookin’ with Brooklyn”!

Brooklyn Beckham ka treguar se i pëlqen aq shumë bifteku sa ndonjëherë e ha tri herë në javë. Fotografi, fëmija më i madh i David Beckham dhe Victoria Beckham, e bëri këtë pranim në një episod të serisë së tij në rrjetet sociale “Cookin’ with Brooklyn”.

Projekti i kuzhinës u njoftua vitin e kaluar dhe e shfaq atë duke u mësuar të gatuajë nga kuzhinierë të njohur, përpara se të rikrijonte pjata për familjen dhe miqtë e tij, ndonjëherë me shokë të famshëm. Pjesa e fundit është fokusuar në gatimin e biftekut dhe ai shfaqi pjesë nga episodi për 13 milionë ndjekësit e tij në Instagram. Krahas videos, ai shkroi në një postim:

Bifteku është një nga pjatat e mia të preferuara dhe këtë javë kam vendosur të provoj dhe të ndihmoj Chase Hudson ta gatuajë atë në Nju Jork. Por së pari do të zhvilloj lojën time të biftekut duke vizituar, Adam Perry Lang.

Brooklyn filloi episodin duke u thënë shikuesve:

Unë absolutisht e dua biftekun. Unë ha biftek mjaft shumë. Ndonjëherë një herë në javë, nganjëherë dy herë në javë dhe nganjëherë tre herë në javë.

Ai ka punuar në përpjekjen për ta përsosur atë. Ai u shfaq duke vizituar Adam, me kuzhinierin duke ndarë këshilla duke përfshirë lyerjen e biftekut me rozmarinë, në vend që ta linte në tigan.