Fashion

Çantat më të bukura të markave luksoze për këtë verë!

Do të fillojmë me një mohim: ajo që është e përballueshme ndryshon nga personi në person. Por çantat e volitshme të stilistëve në modifikimin tonë janë të gjitha nën 1,000 £ (disa vijnë në fakt nën 300 £) dhe ofrojnë stil stilisti të përjetshëm dhe të gjithanshëm me një buxhet shumë më të vogël.

Ne nuk po injorojmë krizën e kostos së jetesës, por nëse keni një pjesë të parave për të shpenzuar për një blerje mode, një çantë stilisti do të jetë gjithmonë një investim i zgjuar. Pavarësisht nëse pëlqeni stilin minimal elegant, pamjeve të zgjuara ose dridhjeve të modës të tensionuar, ekziston një markë e përsosur për stilin tuaj personal, duke dëshmuar se mund të merrni ende një emocion luksi pa falimentuar.

Ju mund të mos jeni në gjendje të përballoni një çantë të madhe dizajni, por modifikimi i GLAMOUR ofron çantat e dizajnit më të përballueshëm me çmime të nivelit fillestar. Dhe me një stil të zgjuar, ju mund t’i bëni këto çanta të funksionojnë për çdo rast në veshjet tuaja.

Vera 2023 fokusohet në markat e stilistëve bashkëkohorë dhe të lezetshëm si Jacquemus, Acne Studios, Coach dhe Staud, të cilët po shkaktojnë bujë këtë sezon por, më e rëndësishmja, kush janë pas çantave të denja për një investim. Një çantë stilisti nuk duhet të jetë kurrë një mrekulli për një sezon. Disa janë të hijshme dhe minimaliste për adhuruesit e qetë të luksit mes jush, ndërsa të tjerët mburren me ngjyra dhe monograme dhe logo të lakmuara përgjithmonë. Më poshtë ju prezantojmë disa prej tyre:

Ganni Caramel Bou Bag

Jacquemus Le Bambino Long Leather Shoulder Bag

JW Anderson Bumper Crystal-Embellished Leather Shoulder Bag

Acne Studios Musubi Knotted Leather Shoulder Bag

Staud Diamond Paneled Leather Tote