Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

Dilema Sociale

Dilema Sociale
Pediatre Gjeorgjina Kuli: Ja pse duhet të vaksinohemi…
“Mungon informacioni për fëmijët autikë” shprehet nëna e dëshpëruar
Pediatre Alketa Hoxha: Nuk do të vizitoj asnjë fëmijë të pa vaksinuar!
Andi Pinari zbulon qasjen e të rinjve për memorian kolektive
Ema Andrea: “Më shumë dhembje i ka shkaktuar shqiptari-shqiptarit se sa serbi-shqiptarit”
Koloreto Cukali: Gjatë komunizmit në Shqipëri ka patur perversion, pedofili dhe bixhoz të fshehur
Vesa Luma dhe Big Basta në Shqipëri?! Ja kur do të rikthehen
Viti i vaksinës, sa njerëz do t’a marrin atë dhe a do të shpëtojmë më në fund nga ky makth?
Si u gjunjëzua besimi në Zot?
Ermal Mamaqi ju përgjigjet mosbesuesve të trajnimit të tij
Lori Hoxha: Për dashurinë jap zemrën time mbi tavolinë!
Orgesa Kalemi: Punonjësit u larguan me dëshirën e tyre
Armand Peza: Punëtorët me tangërllëqe donin edhe lekët e shtetit edhe të mijat
Analisti i financave Adrian Civici zbulon pasojat e ekonomisë shqiptare gjatë pandemisë COVID-19
Anila Sulstarova: “Shifrat ulërasin, ne shikojmë njerëz të pandjeshëm… pa maska”
Stresi “Azem Hajdari” i ri?! Rudina Hajdari jep përgjigjen
Kozeta Kurti shpjegon gjendjen financiare të artistëve gjatë pademisë
Era Rusi: “Pandemia na ka ndihmuar t’i thërrasim mendjes, mos punojmë më në të zezë”
Si do të jetë e ardhmja e udhëtimeve pas pandemisë?!
Megi Pojani: Vajzat që shiten vetëm me foto në Instagram janë të mërzitshme, nuk kanë asgjë!
Shpërthen Robert Aliaj në radio: “Këngët patriotike janë një turp, poshtërsi, tallava…”
Marim Mema tregon aryset përse mendon se shqiptarët vendosin të largohen nga Shqipëria
Adelina Ismaili, i lashë këngët patriotike, kur çdo këngëtar bënte lekë me to në Zvicër
Dalina Buzi dhe Holta Shupo zbulojnë prapaskenat e biznesit online
Ed Manushi: “Shqiptarët duan dallavere”
Grida Duma: “Jeta vetmitare e të rinjve shqiptarë po i largon nga detyrimet shoqërore”
Rezart Prifti liston asryet pse të rinjtë shqiptarë nuk votojnë
Blendi Salaj rrëfen se nuk është e lehtë të lexosh libra me jetën e ngarkuar që bëjmë
Artan Fuga: “Ka një krizë të madhe të librit në raport me lexuesit”
Përse 5 vitet e fundit leximi dhe prodhimi i librave po kalon një krizë në Shqipëri?!
Top Albania Radio