Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Lancio
Robbie Williams maskohet si Boris Johnson në videoklipin e tij

Robbie Williams ka tërhequr menjëherë vëmendjen me veprimin e tij të fundit, duke u shndërruar…

Snoop Dogg kritikon këngën “Wap” për mungesë privatësie dhe intimiteti

Reperi i njohur Snoop Dogg së fundmi ka kritikuar hitin “WAP” të Cardi B dhe…

Danko Dj më i riu i “Selected By”

Një tjetër e Dielë, një tjetër episod i “Selected By”. Për herë të parë vjen…

Më në fund! Ja kur publikohet bashkëpunimi i Albanit dhe Arilenës!

Ata janë këngëtarët më të mirë të tregut muzikor shqiptar. Bëhët fjalë për Alban Skënderajn…

Dua Lipa mahnit me performancën e saj në “Billboard Women in Music”

Dua Lipa hapi eventin e njohur “Billboard Women in Music”, me interpretimin e “Boys will…

Konkurrenti i “The Voice” emocionon me gjestin e tij ndaj John Legend dhe Chrissy Teigen!

Këngëtari me famë botërore, John Legend së fundmi është përlotur publikisht, pasi një konkurrent në…

Evi Reçi zbulon detaje dhe prapaskena të hiteve të saj muzikore

Shumë apo pak të gjithë jemi të apasionuar pas muzikës dhe sidomos atyre hiteve që…

“Plastic Hearts” i Miley Cyrus shpallet albumi ‘rock’ më i mirë në vend

Të gjithë e kemi në mendje bashkëpunimin më të ri të Miley Cyrus, “Prisoner” që…

10 këngë romantike që do të zbukurojnë netët e ftohta të dimrit

Siç e dimë, muaji Dhjetor është një muaj festiv ku shumica e personave preferojnë ta…

Bob Dylan shet katalogun me 600 këngët e tij

Bob Dylan ka shitur të gjithë katalogun e këngëve të tij, i cili përfshin më…

Wizii Dj vjen ndryshe në “Selected By”

Në rrugëtimin e tij si Dj, Wizii gjithmonë e ka gjetur veten tek kategoria ‘Dance…

“Blinding Lights” e The Weeknd vjen remiks nga këngëtarja më e suksesshme e momentit!

Ajo është padyshim kënga më e dëgjuar e vitit. Bëhet fjalë për “Blinding Lights” e…

Stresi ‘zbërthen’ hitet e karrierës së tij, ja detajet që nuk i dinit

Ditën e kaluar reperi shumë i dashur i publikut, Stresi ishte Live From Tirana për…

Top Awards: Mariah Carey bëhet gati t’u kthehet klasifikimeve – po këtu? Ja këngëtarët që kanë bërë këngë Krishtlindjesh

Jemi në një ndër muajit më të bukur të vitit, atë të Krishtlindjes dhe Vitit…

Një sukses i padiskutueshëm! Kënga që Stanaj shkroi për Ariana Grande-n po bën namin!

Këngëtari nga Mali i Zi, Stanaj pak ditë më parë na befasoi të gjithëve ku…

Ekskluzive/ Stresi zbulon hitin më të madh të karrierës së tij, dedikuar Kejsit

Stresi na ktheu pas në kohë në një intervistë të veçantë rreth karrierës së tij…

Ekskluzive/Stresi zbulon detaje nga albumi i ri dhe bashkëpunimet që askush nuk i priste

Një ndër reperat më të dashur të publikut ishte sot i ftuar tek Live From…

Këto janë artistët dhe këngët më të dëgjuara për vitin 2020!

Drake, Bad Bunny, Dua Lipa dhe The Weeknd janë ndër artistët më të dëgjuar të…

Shuhet në moshën 26-vjeçare reperi i njohur amerikan

Shuhet reperi i famshëm amerikan, Lil Yase. 26-vjeçari është qëlluar për vdekje, ndërkohë që ende…

Dj XXL na kthen pas në kohë në “Selected By”

“Në këtë format unë tregoj dëgjimet e mia të para, muzikën që më ka shoqëruar…

Jennifer Lopez i nxjerr të gjitha për projektin e ri muzikor

Së fundmi ajo u vlerësua me titullin “Ikonë” në “People’s Choice Awards” dhe gjithashtu dha…

Pas “Malli”, Kidda po përgatitet për një bashkëpunim ndërkombëtar

Mbrëmjen e kaluar në “Pardon My French” ishte i ftuar reperi shumë i dashur i…

Elton John pro The Weeknd për çmimet “Grammy 2021”

Këngëtari i famshëm, The Weeknd nuk ka qenë aspak dakord me nominimet e “Grammy 2021”….

Shuhet në moshën 30-vjeçare DJ dhe producenti i njohur

Një lajm i keq për të gjithë fansat e Garrett Lockhart. Ndërron jetë në moshën…

“Grammy-t mbeten të korruptuar”, The Weeknd aspak dakord me nominimet!

Këngëtari i famshëm, The Weeknd nuk ka qenë aspak dakord me nominimet e “Grammy 2021”….

Beyonce dominon në nominimet e “Grammy Awards 2021”

Më 31 janar të vitit 2021 do të mbahet për të 63-ën herë evenimenti i…

Sergio paralajmëron projektin e tij më të ri muzikor

Kanë kaluar vetëm 2 muaj që nga publikimi i projektit muzikor të Sergio, “Babe Babe”…

Momentet më të bukura nga “AMA”, Dua Lipa triumfon për herë të parë me një çmim

U mbajt në “Microsoft Theater”, Los Angeles ceremonia vjetore e ndarjes së çmimeve “American Music…

Publikohet bashkëpunimi i shumëpritur i Miley Cyrus dhe Dua Lipa

Prej muajsh tashmë përflitej për një bashkëpunim të mundshëm mes Miley Cyrus dhe Dua Lipës…