Live From Tirana
Artisti më i ri dhe i talentuar në treg Wicked-K na flet për projektin e tij të parë dhe hapat e ardhshëm!

I ftuar në studion e “Live From Tirana” ka qenë një nga artistët më të…

Ori Nebijaj zbulon risitë e emisionit “Pushime On Top” dhe tregon se mes tij dhe “Wake Up” do të zgjidhte…

Sot e ftuar në emisionin “Live From Tirana” nëpërmjet një lidhjeje telefonike ka qenë moderatorja…

Nga miqësia me ish-banorët e “BBV” e deri te projektet e saj të ardhshme, Sheila Haxhiraj i thotë të gjitha në TAR!

Sot e ftuar në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar këngëtarja Sheila Haxhiraj për…

Ekskluzivisht për TAR/Sheila Haxhiraj na tregon gjithçka rreth albumit të saj të titulluar “Astral”!

Sot e ftuar në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar këngëtarja Sheila Haxhiraj për…

Vajza e Gent Demaliaj zbulon gjithçka mbi koncertin në nder të babait të saj të ndjerë!

E ftuar në emisionin “Live From Tirana” ka qenë artistja e njohur, Edea Demaliaj. “Mall…

Anxhela Peristeri rrëfen për TAR gjithçka mbi këngën e saj më të re që titullohet “Adrenalina”!

Sot e ftuar në emisionin “Live From Tirana” ka qenë Anxhela Peristeri. Këngëtarja e njohur…

Artistja më e re në treg Arsi Bako na njeh më shumë me këngën e saj “More than friends”!

E ftuar në “Live From Tirana” ka qenë Arsi Bako, një nga artistet më të…

Se cilët do të jenë artistët që do të marrin pjesë në “Albanian Pop-Rock” na i zbulon Kozeta Kurti!

E ftuar në emisionin “Live From Tirana” ka qenë Kozeta Kurti. Gazetarja e njohur ka…

Kozeta Kurti tregon për TAR më shumë detaje rreth edicionit të gjashtë të “Albanian Pop-Rock”!

Sot e ftuar në “Live From Tirana” ka qenë gazetarja Kozeta Kurti, e cila ka…

Zbuloni të famshmit që kryesojnë “Social Top 5” këtë javë…

“Social Top 5”, një rubrikë që sjell vëmendjen tek personazhet e famshëm, qofshin ata shqiptarë…

Jo vetëm “Toxic”, por shumë projekte të tjera na presin së shpejti nga Ibro Deli!

Ibro Deli prej 6 vitesh merret me muzikë dhe numëron disa projekte muzikore, por nga…

Dorina Mojallia shpjegon në TAR se çfarë duhet të konsumojmë tani gjatë sezonit të verës!

Sot e ftuar në emisionin “Live From Tirana” ka qenë Dorina Mojallia, një blogere mjaft…

Nga bashkëpunimi me Eli Farën e deri te raporti me bashkëshortin e saj, Aurela Gaçe i thotë të gjitha në TAR!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar këngëtarja e njohur dhe shumë e…

Gjithçka rreth albumit të saj të ri, një intervistë “alla Aurela Gaçe” ekskluzivisht për TAR!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar këngëtarja e njohur dhe shumë e…

Si lindi “A ma thu” dhe çfarë të presim së shpejti nga Tiri, artisti na zbulon më shumë!

Tiri Gjoci është një prej artistëve më të njohur shqiptar, i cili është vlerësuar gjithmonë…

5 këngët e preferuara të Eraldo Rexhos!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte i ftuar gazetari i njohur Eraldo Rexho për…

“Tregu shqiptar është pak egoist”, Bennito flet për bashkëpunimet e tij me artistët e njohur dhe projektet e reja!

I ftuar në një lidhje telefonike për “Live From Tirana”, ka qenë Berat Haskaj, ose…

Efi Gjika flet më shumë për “Bad Pics” dhe projektet e saj të ardhshme!

Efi Gjika është një ndër artistet më të reja në moshë në tregun shqiptar, por…

Parashikimi për shenjat e Ajrit për muajin qershor nga astrologia Meri Gjini!

Sot në emisionin “Live From Tirana” ishte e ftuar në studio astrologia e njohur Meri…

Parashikimi për shenjat e Tokës për muajin qershor nga astrologia Meri Gjini!

Sot në emisionin “Live From Tirana” ishte e ftuar në studio astrologia e njohur Meri…

Parashikimi për shenjat e Ujit për muajin qershor nga astrologia Meri Gjini!

Sot në emisionin “Live From Tirana” ishte e ftuar në studio astrologia e njohur Meri…

Parashikimi për shenjat e Zjarrit për muajin qershor nga astrologia Meri Gjini!

Sot në emisionin “Live From Tirana” ishte e ftuar në studio astrologia e njohur Meri…

Propozimet e fundit të markave të famshme të modës, Ardi Asllani në TAR: Nëse ‘krijon’ zhurmën sot je trend!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte i ftuar në studio stilisti i njohur Ardi…

Sonila Meço tregon se cilat janë ato programe televizive që tërheqin më shumë vëmendjen e audiencës ditët e sotme!

E ftuar ditën e sotme në emisionin “Live From Tirana” ka qenë Sonila Meço, një…

Pse programet e ndryshme televizive në ditët e sotme kanë natyrë agresive dhe fokus është debati? Sonila Meço jep mendimin e saj.

Sot në “Live From Tirana” ka qenë e ftuar një nga personazhet më të njohura…

Gratë në ditët e sotme janë të stresuara më shumë nga burrat apo nga fëmijët?! Sonila Meço shpjegon gjithçka në TAR!

Sot e ftuar në “Live From Tirana” ka qenë moderatorja e njohur Sonila Meço. Për…

Sipas Neda Ballukut pas ndryshimit të kukullave Barbie dhe problemeve sociale që lidhen me të a do të ndikojë kjo në fenomenin e bullizmit?!

E ftuar në emisionin e “Live From Tirana” ditën e sotme ka qenë Neda Balluku….

Cilat janë problemet e ndryshme sociale që vijnë si pasojë e ndryshimeve që po pësojnë kukullat Barbie?! Neda Balluku tregon për TAR se…

Ish-banorja e “Big Brother 4” Neda Balluku ka qenë e ftuar sot në emisionin “Live…

Neda Balluku tregon se pse është e rëndësishme që të ‘përqafojmë’ ndryshimet që po pësojnë kukullat Barbie ditët e sotme!

Sot e ftuar në emisionin “Live From Tirana” ka qenë ish-banorja e “Big Brother 4”,…

Ish-kapiteni i Kombëtares Lorik Cana tregon për TAR se me cilën skuadër është tifoz në finalen e Conference League!

Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare të futbollit që nga viti 2003, Lorik Cana ka qenë i…

Në finalen e Conference League Erion Veliaj është tifoz me Romën apo me Feyenoord?!

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka qenë sot i ftuar në emisionin “Live…

Një ditë para finales së madhe të Conference League, Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj tregon gjithçka për TAR!

Sot i ftuar në emisionin “Live From Tirana” ka qenë Kryetari i Bashkisë së Tiranës,…

Iva Tiço zbulon për TAR të metën e saj në tregun e showbiz-it!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio gazetarja e njohur Iva…

Gjuha e urrejtjes në emisionet televizive, Iva Tiço: “Moderatorët kanë rënë në kurth…”

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio gazetarja e njohur Iva…

Kultura e të ushqyerit në Shqipëri, çfarë po hamë ne sot?! Dhurata Thanasi na zbulon gjithçka për TAR!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio themeluesja e “Luga e…

Debati Robert Aliaj-Ardit Çuni parë nga sytë e gazetares Kilda Hysenbegasi!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio gazetarja Kilda Hysenbegasi për…

Niko Komani apo Miranda Dupi? Kiara Tito zbulon kush e kritikon më shumë tek veshjet!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar nëpërmjet një lidhjeje telefonike blogerja e…

Nga albumi i ri e deri tek bashkëpunimet me artistët e njohur, Vert zbulon gjithçka!

Vert, një nga këngëtarët e rinj por shumë të talentuar, ka publikuar këngën e tij…

Andrra zbulon gjithçka lidhur me projektin e saj “Shën Gjergji”!

“Shën Gjergji” është një bashkëpunim mjaft interesant që bëri bashkë Andrran dhe kitaristin e talentuar…