Live From Tirana
Çfarë ka ndodhur me ndjekësit e të famshmëve këtë javë në “Social Top 5”?!

Si çdo javë në emsionin e “Live From Tirana” ditën e premte kemi edhe rubrikën…

Threex zbulon më shumë mbi projektin e tyre të fundit, “Love Me Hate Me”!

Threex është grupi i tre motrave dhe ato janë Erta Maria, Laura dhe Dea. Fillimisht…

Gjithçka rreth ‘sexting’, Romina Ruda flet pa ‘doreza’ në TAR!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio regjisorja dhe gazetarja Romina…

5 këngët e preferuara të Einxhel Shkirës lidhen me rrugëtimin e saj në “Big Brother Vip”!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio ish-konkurrentja finaliste e edicionit…

Ekskluzivisht për TAR/Einxhel Shkira: “Dagzi është njeriu që unë dua, lidhja jonë më duket si film…”

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio ish-konkurrentja finaliste e edicionit…

Fatma Haxhialiu rrëfen për TAR disa nga eksperiencat më dramatike të vajzave me menstruacione!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar gazetarja e njohur Fatma Haxhialiu për…

A është ende turp të flasësh për menstruacionet?! Fatma Haxhialiu tregon gjithçka rreth fushatës “Lets talk period”!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar gazetarja e njohur Fatma Haxhialiu për…

Përveç “Micro Folie” ka edhe shumë projekte të bukura që Agjencia e Industrisë Kreative ka rezervuar për të gjithë të rinjtë!

Nina Plaku, përgjegjësja e sektorit në Agjencinë e Industrisë Kreative ka qenë e ftuar sot…

Nina Plaku tregon për TAR çdo detaj të Agjencisë së Industrisë Kreative dhe projekteve të reja që kanë të bëjnë me të!

Sot e ftuar në “Live From Tirana” ka qenë Nina Plaku, përgjegjësja e sektorit në…

Zbuloni se kush e kryeson “Social Top 5” këtë javë!

Një rubrikë që sjell vëmendjen tek personazhet e famshëm, qofshin ata shqiptarë apo të huaj….

Progresi i Balina Bodinakut, nga një vajzë televizioni në një institucion bankar!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio ish-opinionistja e edicionit të…

Nga dashuria për botën e televizionit e deri te lumturia më e madhe e jetës së saj, një rrëfim i sinqertë nga Balina Bodinaku!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio ish-opinionistja e edicionit të…

Olsa Muhameti: “Nuk besoj më tek njerëzit, më ka dëmtuar “Për’puthen”!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar autorja e programit “Për’puthen”, Olsa Muhameti…

Olsa Muhameti ekskluzivisht në TAR: “Kam pasur një lidhje 10-vjeçare në distancë…”

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar autorja e programit “Për’puthen”, Olsa Muhameti…

5 udhëtimet më të rëndësishme të aktores së njohur të humorit Albana Perhati!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio aktorja e njohur e…

Arjola Demiri: “Çfarë kanë bërë prindërit e mi gabim me mua unë nuk e bëj me fëmijët e mi”!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar aktorja dhe ish-konkurrentja e “Big Brother…

5 këngët e preferuara të Arjola Demirit!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar aktorja dhe ish-konkurrentja e “Big Brother…

Këngëtaret shqiptare që meritojnë një koncert recital dhe cili do të kishte qenë më i shituri, për këtë e shumë të tjera na zbulon Kozeta Kurti!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio gazetarja e njohur Kozeta…

Suksesi i padiskutueshëm i koncertit recital të Anxhela Peristerit, organizatorja Kozeta Kurti rrëfen gjithçka!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio gazetarja e njohur Kozeta…

Zgjedhje apo kompromis?! Fenomeni i lakuriqësisë parë nga sytë e Neda Ballukut!

Sot e ftuar në emisionin “Live from Tirana” ishte ish-konkurrentja e “Big Brother”, Neda Balluku…

Zbuloni personazhet më të ndjekur në Instagram për këtë javë!

“Social Top 5”, një rubrikë që sjell vëmendjen tek personazhet e famshëm, qofshin ata shqiptarë…

Media e shkruar apo online?! Lorina Mixha rrëfen në TAR eksperiencën e saj e të punuarit në gazetë!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar gazetarja Lorina Mixha për të na…

Ka projekte të reja por ka edhe projekte të dështuara…/Amos Muji Zaharia na zbulon më shumë në TAR!

Sot i ftuar në emisionin “Live from Tirana” ishte aktori i njohur Amos Muji Zaharia…

5 këngët e preferuara të aktorit Amos Muji Zaharia!

Sot i ftuar në emisionin “Live from Tirana” ishte aktori i njohur Amos Muji Zaharia…

Gjithçka që duhet të dini rreth kriptomonedhave dhe jo vetëm/Denisa Kele flet në TAR!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar ekonomistja dhe ekspertja e kriptomonedhave, Denisa…

Ekskluzivisht për TAR/Niko Komani zbulon emrin e VIP-it që eksperimenton me veshjet dhe jo vetëm!

Sot i ftuar në emisionin “Live from Tirana” ishte stilisti i njohur Niko Komani. Disa…

Cilët janë personazhet VIP më të spikatur të kësaj jave në “Social Top 5”?!

Çdo ditë të premte gjithmonë ka një rubrikë në emisionin “Live From Tirana”, e cila…

Pasi veshja e tij u bë virale, reagon Niko Komani: “Isha ‘delja’ që u sakrifikua…”

Sot i ftuar në emisionin “Live from Tirana” ishte stilisti i njohur Niko Komani. Disa…

Rritja e çmimit të naftës dhe pasojat tek transporti publik, për këtë e shumë të tjera Rixhin Qoshja na flet në TAR!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte i ftuar në studio, Rixhin Qoshja, kreu i…

4 këngët e preferuara të Isli Islamit!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte i ftuar në studio moderatori i njohur Isli…

Sa të fiksuar janë shqiptarët pas dizajnit të brendshëm të shtëpisë dhe gjithçka rreth tendencave të sezonit, për këtë na flet arkitektja Ana Gjymshana!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio Ana Gjymshana, ‘interior designer’…

Monika Lubonja rrëfehet për zhgënjimin më të madh që ka marrë nga 2 ish-konkurrentë të “BBV”!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio ish-konkurrentja e edicionit të…

Ekskluzivisht për TAR/Monika Lubonja zbulon projektet e saj të reja pas daljes nga “Big Brother Vip”!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio ish-konkurrentja e edicionit të…

Cilët personazhe të famshëm kryesojnë këtë javë në “Social Top 5”?!

Me plot kuptimin e fjalës mund të themi se kjo javë ka qenë shumë e…

“Të gjitha blogeret veshin rroba të përdorura”/Për këtë e shumë të tjera Xhina Hodo na flet në TAR!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio blogerja Xhina Hodo për…

Hilda Kërtalli na tregon më shumë në TAR rreth pasionit të saj për ‘YouTube’ dhe si ndihet kur të gjithë e krahasojnë me Dua Lipën!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio Hilda Kërtalli, fituese e…

Krijohet për herë të parë në Shqipëri “Shoqata e Agroturizmit”, Flori Uka na tregon më shumë rreth kësaj iniciative!

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte i ftuar në studio Flori Uka, i cili…

Gratë në tregun e punës, Xheni Hatillari: “Kolegia ime mbante unazë fallso fejese që shefat mos t’i afroheshin…”

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio Xheni Hatillari, konsulente në…

Si ka qenë pozicionimi i personazheve të famshëm në “Social Top 5” këtë javë?!

Çdo ditë të premte gjithmonë ka një rubrikë në emisionin “Live From Tirana”, e cila…