Grupi “Çeta” me një intervistë dhe freestyle ashtu siç vetëm ata dinë ekskluizivisht në TAR!
Lancio • 17:18 18/11/2022
Shqip Hop Festival, festivali më i madh kushtuar rrymës hip-hop mbahet mbrëmjen e sotme në Tiranë. Si lindi kjo iniciativë dhe kush janë artistët që priten të performojë? Ja çfarë duhet të dimë... Albana Ruçi Grupi 'Çeta' Roi Dj
Grupi “Çeta” me një intervistë dhe freestyle ashtu siç vetëm ata dinë ekskluizivisht në TAR!
Lancio 17:18 18/11/2022
Janex na zbulon planet e saj në lidhje me jetën dhe karrierën në Amerikë!
Lancio 14:49 18/11/2022
Zbuloni se cilat janë ‘top 5’ këngët më të votuara në klasifikimin e ‘Top Awards’!
Editori Sugjeron, Lancio, Music, Slider-Homepage 19:50 10/11/2022
Kuptimi i emrit, Måneskin dhe detaje të tjera rreth grupit italian!
Lancio 19:40 10/11/2022
Artisti Nonejm, ja pse e quajnë Unikkatil Junior dhe pse nuk e zbulon identitetin!
Lancio 22:57 08/11/2022
Rikthimi i bujshëm i Rihanna-s, detaje të jetës së saj që (ndoshta) nuk i dinit!
Lancio 18:12 01/11/2022
Gjithçka që nuk dinit për Sam Smith!
Lancio 19:37 26/10/2022