Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Fashion
Të famshmet që vërtetuan se nuk keni pse të jeni modele për t’u dukur të mrekullueshme…

Veshjet e stilistëve të famshëm, si rregull, tregohen në pasarelë nga modele me një lloj…

Sa do të paguanit për të pasur këtë çantë pazari nga Balenciaga?!

Marka luksoze e modës, Balenciaga, ka nxjerrë së fundmi në shitje një çantë pazari dhe…

Kim Kardashian i lë të gjithë pa fjalë! Nuk e keni parë kurrë kështu!

Kim Kardashian cilësohet si një ndër femrat më të pasura dhe me më shumë influencë…

Zbuloni cili është fustani dhe marka që i ka fiksuar të gjithë yjet botërorë!

Duke nisur me veshjen e Paris Hilton e deri tek intervista e njohur e Tyra…

Jennifer Lopez vazhdon t’i lërë të gjithë pa mend. Ja çfarë bëri këtë herë!

Çdo ditë e më shumë aktorja dhe këngëtarja e njohur Jennifer Lopez nuk di si…

Modelja e Victoria’s Secret i jep fund beqarisë, zbuloni nga u frymëzua për fustanin e saj të nusërisë!

Së fundmi, ish-modelja e Victoria’s Secret, Jasmine Tookes, është martuar me partnerin e saj, themeluesin…

Ky koleksion i ri i “Moschino”-s nuk duhet humbur!

“Moschino” ka prezantuar koleksionin e ri të veshjes në Javën e Modës në New York….

Irina Shayk nuk i dha lamtumirën vetëm Kanye-t, por edhe flokëve të saj!

Supermodelja e famshme Irina Shayk i dha lamtumirën Kanye West dhe mesa duket edhe shumicës…

Me rastin e 40-vjetorit të Shtëpisë së Modës, stilistja sjell koleksionin që i dedikohet femrave të fuqishme…

Ishte rradha e shtëpisë së Modës Carolina Herrera të prezantojë në Javën e Modës në…

Një vendim i papritur i Zendaya-s i shokon të gjithë, çfarë po ndodh me aktoren?!

Aktorja bukuroshe Zendaya ka marrë një vendim në lidhje me pjesëmarrjen e saj në eventin…

Stilisti japonez prezanton koleksionin e ri pranverë-verë 2022, njihuni me ngjyrat dominuese!

Tadashi Shoji rikthehet në pasarelë, këtë herë me një koleksion mahnitës pranverë/verë 2022, nga moda…

Nuk dini si të kombinoni printin e leopardit këtë vjeshtë?! Zgjidhjen jua sjellim ne!

Një print i mirë leopardi mund të mbesë në veshjet tuaja për disa sezone. Nuk…

Zbuloni si të vishni një ‘crop top’ në vjeshtë!

Ndërsa ‘crop top’ vazhdon të sundojë botën e modës, nuk ka asnjë arsye që ju…

Zendaya nuk di të ndalet, vazhdon t’i mahnisë të gjithë! Çfarë bëri ajo këtë herë?

Artistja e famshme Zendaya dhe stilisti i saj i Law Roach arritën edhe njëherë që…

Stilisti amerikan prezanton koleksionin e ri pranverë-verë 2022, veshje që nuk duhen humbur!

Stilisti amerikan Christian Siriano çeli javën e Modës në Nju-Jork, me koleksionin e ri pranverë/verë…

Na bëri krenarë të gjithëve! Stilistja shqiptare fiton çmimin prestigjioz nga shtëpia e famshme e modës!

Për herë të parë një stiliste shqiptare iu bashkua një prej shtëpive më të njohura…

Ikona e stilit Princeshë Diana dhe koleksioni i saj fantastik i veshjeve verore…

Veshjet e thjeshta, stampat e luleve dhe kombinimet e mrekullueshme të ngjyrave i bëjnë zgjedhjet…

E gjeni dot sa kushton kjo veshje e Rihanna-s?!

Rihanna tashmë është zytarisht një miliardere. Ajo ka një një perandorie të suksesshme të produkteve…

Ja disa sugjerime për meshkuj që duan të kombinojnë “hoodie-n” e tyre të kuqe në mënyrë perfekte!

E kuqja është një ngjyrë dashurie, dhe asnjë veshje tjetër nuk duket aq bukur sa…

Kate Hudson i la shumë pak vend imagjinatës me veshjen e saj këtë herë!

Të gjithë sytë ishin drejtuar nga aktorja Kate Hudson, e cila u tregua mjaft e…

Gabimet që nuk duhet të bëni nëse keni zgjedhur të vishni një fustan të kuq!

Ngjyra e kuqe mund të themi se është zgjedhja e parë e çdo femre kur…

Vajza, këtu keni veshjet e duhura për një shtator plot stil!

Sapo kemi hyrë në stinën e vjeshtës dhe me siguri një nga shqetësimet kryesore të…

Mbërrin sezoni i “hoodie”, zbuloni cilat do të jenë trend i kësaj vjeshte!

Koha e preferuar e shumë prej jush me siguri më në fund ka mbërritur. Kjo…

Ky fustan i Penelope Cruz meriton të futet në “Guinness” për këtë arsye…

Që të arrish fustanin perfekt, atë fustan që gjithmonë ke ëndërruar padyshim që kërkon përkushtim,…

Emily Ratajkowski i rikthehet modelingut më fuqishëm se kurrë!

Modelja e njohur, Emily Ratajkowski, u bë nënë për herë të parë në mars të…

Fat si në dashuri edhe në punë, Kendall Jenner zyrtarisht drejtoreshë e shtëpisë së famshme të modës!

Duket se pothuajse gjithçka që motrat Kardashian-Jenner prekin kthehet në ar, e cila me sa…

Të gjithë sytë tek Georgina Rodriguez, modelja mahnit me look-un e saj në Venecia!

Georgina Rodriguez kurrë nuk ka gabuar në stilin e saj të veshjes. Ajo gjithmonë është…

Prezanton koleksionin e ri të të brendshmeve, Rihanna vjen më provokuese se kurrë më parë!

Rihanna është zyrtarisht një miliardere, por tashmë këngëtarja nga Barbadosi, është duke synuar që t’i…

10 trendet e viteve ’90 që menduam se ishin zhdukur përgjithmonë, por ato vazhdojnë të kthehen!

Nëse keni jetuar në vitet ’90, ndoshta keni rënë ‘pre’ e të paktën disa prej…

Këto katër veshje nuk duhet t’i mungojnë gardërobës suaj këtë vjeshtë!

Sapo kemi hyrë në stinën e vjeshtës, dhe me siguri një nga shqetësimet kryesore të…

Eventi i “Dolce & Gabbana”-ës u kthye në një tmerr për të gjithë dhe arsyeja është…

Erërat e forta dhe stuhia e breshërit që ndodhën gjatë eventit të modës së “Dolce&…

Kanye West nxjerr në treg rrobat me të cilat shpalli kandidaturën për president!

Kanye West ka publikuar një koleksion veshjesh në faqen e tij për nder të publikimit…

Ka lënë gjurmë në botën e modës! Princeshë Diana vazhdon ende të jetë frymëzim për VIP-at

24 vite më parë, bota humbi Princeshën Diana. Ajo fitoi miliona zemra, jo vetëm me…

Naomi Campbell ka hequr dorë nga diçka e rëndësishme për karrierën e saj…

Ikona e modës, Naomi Campbell, e di saktësisht se nga çfarë ka hequr dorë për…

Bebe Rexha i mahnit të gjithë me look-un e saj!

Bebe Rexha kishte zgjedhur që t’i mahniste të gjithë në evenimentin e “Dolce & Gabbana”….

Njihuni me meshkujt e veshur më mirë për muajin gusht!

Zbutja e kufizimeve të distancimit shoqëror në të gjithë botën vazhdon t’u japë burrave me…

Zbuloni 15 kostumet ikonike që janë shfaqur në më shumë se dy filma apo seriale!

Arritja e kostumeve perfekte për një produksion filmik, zë një peshë të madhe pasi i…

Këto 14 personazhe publike rikrijuan disa look-e ikonike dhe na lanë pa fjalë!

Bota e modës është kaq e gjerë dhe të duhet vetëm pak inspirim që të…

Jennifer Lopez shkëlqeu në eventin e “Dolce &  Gabbana”-s por kishte harruar një detaj i cili ra shumë në sy!

Në një nga eventet e realizuara së fundmi nga “Dolce & Gabbana”, ishin të shumtë…