Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Horoskopi
Zbuloni si ndikon hëna e plotë në shenjën tuaj të zodiakut!

Një natë ndryshe nga të tjerat, plot intimitet dhe romanticitet është vetëm nën rrezet e…

Zbuloni tre shenjat më inteligjente të Zodiakut!

E keni menduar ndonjëherë që janë pikërisht tre zhenja të horoskopit që janë më të…

Të gjithë bëjmë për dashurinë, por jo sa këto tre shenja

Nëse mendoni se sakrifikoni duke dhënë apo bërë gjithçka për njeriun e zemrës, e keni…

Nga korriku në shtator, 3 shenjat që do kënaqen nga fati i mirë

Virgjëresha Gjatë kësaj kohe ju do të jeni dëshmitarë të mbylljes së diçkaje që vlerësoni….

Zbuloni pesë shenjat e Zodiakut që kanë lindur për të qenë të famshëm!

Fama është diçka që disa njerëz e ndjekin nga pas, ndërkohë që disa të tjerë…

Zbuloni tre shenjat më tërheqëse të Zodiakut!

Të gjithë njerëzit janë tërheqës në mënyrën e tyre, por disa mbajnë vendet e para…

Zbuloni katër shenjat e Zodiakut që vishen më bukur!

E keni menduar ndonjëherë që janë pikërisht katër shenja të Zodiakut që vishen më bukur…

Katër shenjat e Zodiakut që kanë dashuri për ushqimin!

Sigurisht që ushqimi është një dashuri më vete, dhe të gjithë njerëzit shumë apo pak…

Dashuria për paratë, këto katër shenja të Zodiakut e kanë më të theksuar këtë ndjenjë!

Sigurisht që dashurinë për paratë e kanë të gjithë, teksa ato janë shumë të nevojshme…

Tri shenjat e horoskopit që janë shpirti binjak i Peshqve

Peshqve ëndërrimtarë të udhëhequr nga Neptuni i pëlqen të jenë të dashuruar. Për ata që…

Këta janë katër gënjeshtarët e Zodiakut!

Të gënjesh është një cilësi e tmerrshme. Disa njerëz gënjejnë për të dalë nga situata,…

Këta janë tre punëtorët e Zodiakut!

Disa njerëz janë më punëtorë se të tjerët, e disa më përtacë. Ndonjëherë kjo gjë…

Zbulo çfarë miku je, bazuar në shenjën e horoskopit

Dashi: Miku që bën mblesëri Je shumë i shoqërueshëm dhe i njeh mirë njerëzit. Shumë…

Zbuloni shenjat më xheloze të Zodiakut!

Të gjithë janë xhelozë në situata të caktuara, por janë disa persona që xhelozojnë më…

Zbuloni kush nga shenjat e horoskopit janë “shpirti i festës”!

Është verë, kufizimet e pandemisë po përfundojnë dhe me siguri ajo për të cilën të…

Zbuloni katër shenjat e Zodiakut që kanë më tepër humor!

Të gjithë njerëzit kanë një anë të tyre më serioze dhe një tjetër më humoristike….

Katër shenjat më të ndrojtura të Zodiakut!

E keni menduar ndonjëherë se janë disa shenja të Zodiakut që janë më të turpshme…

Meri Shehu në kokë me parashikimet e saj!

Kampionati Europian ka ardhur me mjaft surpriza këtë vit. Shumë ndeshje kanë dalë jashtë parashikimeve…

Na thoni çfarë shenje jeni, t’ju themi ku duhet të shkoni me pushime!

Tashmë që kufizimet e COVID-it janë lehtësuar dhe të gjithë ne mund të lëvizim lirshëm,…

Zbuloni pesë shenjat e horoskopit që duhet të rrinë beqarë!

E keni menduar ndonjëherë se janë pikërisht disa shenja të horoskopit që nuk bëjnë për…

Këto janë pesë shenjat më me fat të horoskopit!

Po ju besoni në fat, apo mendoni se jemi ne ata që e krijojmë fatin?…

Doni të udhëtoni por nuk e dini me kë? Zbuloni pesë shenjat e horoskopit që janë shoqëruesit më të mirë gjatë pushimeve…

Me siguri tema kryesore e këtyre ditëve është ajo e pushimeve. Gjetët vendin, kohën, por…

Sa herë do të bini në dashuri bazuar në shenjën tuaj të horoskopit?!

E keni menduar ndonjëherë sa herë do të bini në dashuri gjatë gjithë jetës suaj?…

Zbuloni se cili Zot jeni në bazë të shenjës suaj të horoskopit…

Jeni ndjerë ndonjëherë si të jeni Zot apo Perëndi?! Nëse kjo gjë ju ka ndodhur…

Shenjat më të suksesshme dhe të pasura të horoskopit janë…

Jemi njohur me shenjat të cilat kanë fat në dashuri, por tashmë do të njohim…

Çfarë kanë parashikuar yjet për muajin qershor për secilën shenjë?!

Ky është horoskopi për muajin qershor. Mërkuri do të jetë në prapavijë deri në 22…

Cilat janë shenjat e horoskopit që preferojnë vetminë?!

Shumë njerëz preferojnë të qëndrojnë në lidhje romantike shumë të gjata, madje edhe nuk mund…

Si do të jetë dasma perfekte në bazë të shenjës së horoskopit?

Dashi – Me stil Dashi preferon të ketë një celebrim me stil dhe shik. Si…

Çfarë të bëni në takimin e parë bazuar në shenjën tuaj të horoskopit?

Takimi i parë për disa mund të jetë romantik, për disa argëtues, e për të…

Çfarë kërkoni në shoqëri sipas shenjës së horoskopit!

Marrëdhënia që kemi me shokun/shoqen tonë të ngushtë është me të vërtetë speciale. Me ta…

Njihuni me shenjat krenare të horoskopit; nuk e ulin kokën para askujt

Këto shenja demonstrojnë guxim mbi mesataren përballë fatkeqësive dhe zgjedhjeve të vështira. Ato ndihen mirë…

Këto janë shenjat e Zodiakut që do të arrijnë një super sukses deri në fund të muajit!

Këto shenja do të përballen me shumë mundësi dhe do të kapërcejnë çdo pengesë që…

Bëhuni gati! Jo vetëm Mërkuri, plot 3 planete do të jenë në retrogradë në muajin Maj

Nuk është e nevojshme të kesh njohuri në astrologji për të ditur se retrogradat sjellin…

Shenjat e horoskopit që do të fitojnë më shumë para gjatë muajit maj

Maji është një muaj i madh ndryshimi, Venera hyn në shenjën e Demit dhe sjell…

Cilat janë shenjat më posesive të Zodiakut?!

Xhelozia ka shumë arsye të thjeshta, pasiguritë, frika apo mungesa e besimit. Por është një…

Koloreto Cukali lexon “Horoskopin Gej” për jetën seksuale

Koloreto Cukali në “Sot nuk është e hënë” lexoi një horoskop ndryshe, pra ‘Horoskopin Gej”,…

3 shenjat e horoskopit më qaramane

Qaramanët nga vetë ky përcaktim kuptohet se janë ata persona që qajnë për çdo arsye….

Këto shenja të horoskopit do të pësojnë ndryshime drastike këtë vit

Njihuni me tre nga shenjat e zoadikut, të cilat do të pësojnë një ndryshim të…

Horoskopi