Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Gossip
“Big Brother Vip Albania” vjen në muajin tetor! Sa prej jush mezi po e prisni?!

“Big Borther Vip Albania” nuk ka filluar ende, por deri tani ka bërë shumë bujë…

Princ George kthehet në shkollë, ja ndihma që i japin prindërit!

Ashtu si të gjithë fëmijët, Princi George u kthye në shkollë këtë muaj për një…

Irina Shayk emocionon teksa përshkruan mënyrën si ajo dhe ish-partneri Bradley Cooper po rrisin vajzën e tyre!

Ndërsa Irina Shayk mbeti e lidhur ngushtë me thashethemet për lidhjen me Kanye West, supermodelja…

Ja çfarë thotë ekspertja e gjuhës së trupit për mesazhet e fshehura në qëndrimin e Princ Harry dhe Meghan Markle!

Fotosesioni i ri Princ Harry dhe Meghan Markle për Times 100 përfaqëson një ndryshim në…

Kim Kardashian bën deklarata të rralla për fëmijët e saj!

Të enjten, më 16 shtator, 40-vjeçarja e “Keeping Up With the Kardashians”, Kim është e…

Almeda Abazi humb njeriun e saj të shtrenjtë!

Almeda Abazi së bashku me bashkëshortin e saj, Tolgahan Saysman, jetojnë prej vitesh tashmë në…

Elgit Doda konfirmon bashkëpunimin me dy artistët e njohur!

Elgit Doda është një nga producentët më të mirë në vendin tonë dhe këngët që…

Ronela befason me ‘look-un’ e saj në klipin e ri!

Ronela Hajati jo vetëm që është rikthyer fuqishëm në tregun muzikor duke publikuar shumë këngë…

Rina Balaj sapo zbuloi projektin e rradhës dhe do të vijë më shpejt nga ç’mendonit!

Rina Balaj, e cila u bë famshme dhe u prezantua në industrinë e muzikës si…

“Albumi më i mirë najher!” Getinjo zbulon surprizën e madhe

Getinjo padyshim edhe pse nuk është shpesh aktiv në tregun muzikor arrin të bëjë bujë…

“Erdhe për të më treguar çfarë është dashuria e vërtetë”, Afërdita nuk i kursen fjalët e ëmbla për…

Pak ditë më parë u përfol në media se Afërdita Dreshaj do të largohej nga…

Dafina Zeqiri me sukses ndërkombëtar, na bën më krenarë se kurrë!

Dafina Zeqiri prej shumë vitesh pjesë e tregut muzikor ka sjellë aq shumë hite dhe…

Luana Vjollca më modeste se kurrë! Prezantuesja i kthehet ndjekëses pasi e kritikon për shapkat e njëjta

Luana Vjollca prej ditësh tanimë ka treguar se është me pushime në Greqi. Nga fotot…

Loredana vazhdon të hedhë kunja pas ndarjes nga Mozzik!

Këtë herë gjërat mes Mozzik dhe Loredanës pas shumë dramave morën fund me të vërtetë!…

Conor McGregor nuk i del inati me Machine Gun Kelly, sapo i bëri një ftesë të papritur!

Trazirat mesa duket nuk do të kenë fund! Boksieri i famshëm Conor McGregor ka vendosur…

Mori kritika të shumta për ushqimin në “Met Gala”, reagon kuzhinieri i eventit!

Së fundmi, aktorja e njohur Keke Palmer nëpërmjet një postimi në Instastory i tregoi të…

Artisti që krijon kolazhe me foto të të famshmëve në mosha të ndryshme…

Nostalgjia është një emocion që na ndihmon të pushojmë mes problemeve të përditshme. Artisti Ard…

Shtyhet shfaqja e njohur, Wendy Williams rezulton pozitive me COVID-19!

Premiera e planifikuar e sezonit të 13-të të “Wendy Williams Show” është shtyrë pasi moderatorja…

Reagon kushërira e Hailey Bieber pas ‘incidentit’ në “Met Gala”…

Ireland Baldwin, kushërira e Hailey Bieber, duket se i ka ardhur në mbrojtje çiftit pas…

Maskat anti-COVID të detyrueshme?! Epo na vjen keq, J.Lo nuk mendon kështu!

Në mbrëmjen e madhe të “Met Gala” ajo shkëlqeu. E si mund të ndodhte ndryshe…

Keke Palmer ironizon ushqimin në “Met Gala”!

Aktorja e njohur Keke Palmer së fundmi nëpërmjet një postimi në Instastory i tregoi të…

Rita Ora dhe Taika injorojnë ‘mikeshën’ e tyre, Tessa Thompson/ Çfarë po ndodh mes tyre?!

Këngëtarja e njohur Rita Ora dhe i dashuri i saj, regjisori Taika Waititi, duket se…

Epo mënyra sesi Kendall Jenner e mori vesh se Kylie është shtatëzënë qenka e çuditshme!

Kylie Jenner së fundmi me postimet e saj në rrjetin social Instagram ka bërë me…

Chiara Ferragni vërtetë mund të jetë miliardere, por bashkëshortit të saj nuk i jep gurë të “çajë kokën”!

Ajo tanimë njihet pothuajse nga të gjithë përdoruesit e rrjeteve sociale. Blogerja e famshme italiane…

Nëse nuk keni motivim të vendosni make-up kur dilni nga shtëpia, dëgjoni njëherë J.Lo…

Së fundmi, diva e muzikës latine, Jennifer Lopez është shprehur për atë që i bën…

Paska pritur fejesën që të ndërrmerrte këtë hap, Britney Spears nuk heq dorë nga dramat!

Para disa ditësh, ylli i popit, Britney Spears zbuloi lajmin e lumtur përmes rrjetit social…

Zbulohen planet e Harry dhe Meghan për ditëlindjen e Princit!

Meghan do të festojë ditëlindjen e 37-të të Harry-t me “darkë të thjeshtë dhe tortë…

Cameron Diaz jep këshillën më të rëndësishme për takimet: “Nëse personi tjetër nuk po ju mban, lëreni atë.”

Cameron Diaz kohët e fundit ndau një këshillë të fortë për ata që përpiqen të…

Pushimet me jaht të Beyonce dhe Jay-Z do t’ju lënë pa fjalë!

Beyonce tregon format e saj perfekte ndërsa bën një udhëtim me burrin Jay-Z gjatë pushimit…

Princ Harry dhe Meghan Markle, pjesë në listën e këtij viti me 100 njerëzit më me ndikim të revistës “TIME”!

Princi Harry dhe Meghan Markle janë bërë pjesë në listën e këtij viti me 100…

Selena Gomez surprizon fansat me këtë ndryshim në look!

Selena Gomez është një këngëtare shumë e dashur në të gjithë botën. Një artiste me…

Kate Middleton falënderon trupat pasi Princi William ‘ndërhyri’ për të nxjerrë familjen afgane nga Kabuli!

Kate Middleton ka falenderuar trupat në RAF Brize Norton për pjesën e tyre të ndihmës…

Dhurata e veçantë dhe gazmore që Princ Harry ka marrë nga Diana do t’ju lërë pa fjalë!

Princi Harry feston ditëlindjen e tij të 37-të sot dhe nuk ka dyshim që Meghan…

Kendall Jenner është xheloze për raportin e Devin Booker me…

Kendall Jenner dhe Devin Booker janë në një marrëdhënie prej kohësh tashmë, dhe dyshja është…

Princ Harry feston ditëlindjen, ja reagimi i papritur i familjes mbretërore!

Gëzuar ditëlindjen, Princ Harry! Duka i Sussex-it mbushi 37 vjeç më 15 shtator dhe mori…

Pas një pauze të gjatë, Tuna rikthehet me një koncert!

Lëngëtarja e njohur, Tuna Sejdi, gjatë këtyre ditëve ka nisur një iniciativë të rëndësishme në…

Pse policia gjobiti reperin e njohur 2Ton?

2Ton ndoshta nuk është ndër reperët më të komentuar, por padyshim në vitet e shumta…

Getinjo shpërthen në të shara në rrjete sociale, me kë e ka reperi?

Getinjo ka qenë në qendër të mediave dhe pse jo shumë aktiv në muzikë. Ngacmimet…

“Karma” e Dafinës u publikua dhe mbart një mesazh shumë të fuqishëm!

Dafina Zeqiri prej shumë vitesh pjesë e tregut muzikor ka sjellë aq shumë hite dhe…