Love & Sex
“Martohen” me njëri-tjetrin anëtarët e grupit të njohur italian, Måneskin!

Grupi i njohur italian, Måneskin surprizuan fansat e tyre duke organizuar një dasmë “jo aq…

Pyetja juaj merr tani përgjigje, ja sa shpesh duhet të masturbohemi…

Nuk e di se kush duhet ta dëgjojë këtë, por masturbimi i rregullt nuk është…

Pete Davidson dhe Chase Sui Wonders nuk e kanë zyrtarizuar lidhjen por takimet e veçanta tregojnë të kundërtën!

Thashethemet për një lidhje romantike midis Pete Davidson dhe Chase Sui Wonders janë ende mjaft…

Gabimet që po bëni në një lidhje në distancë që mund të shkatërrojnë marrëdhënien tuaj!

Ka pak gjëra në jetë që testojnë qëndrueshmërinë e një romance si një marrëdhënie në…

Konsiderohen si një ndër çiftet më të pëlqyera, ja rrugëtimi i marrëdhënies së Ryan Reynolds dhe Blake Lively ndër vite!

Ryan Reynolds dhe Blake Lively janë një nga çiftet e preferuara të Hollywood-it dhe kënaqin…

Si ndikon ngjyra e syve në marrëdhëniet romantike?!

Qëndra studimore “Lenstore” së fundmi ka kryer një kërkim duke analizuar të dhënat nga aplikacionet…

Çfarë duhet të dini nëse vendosni të prezantoni partnerin me shoqërinë tuaj!

Nëse jeni çift dhe keni vendosur të dilni për një darkë me partnerin dhe miqtë…

Jennifer Lopez tregon për herë të parë si arriti të krijonte unitetin e familjeve së bashku me Ben Affleck!

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck risollën edhe njëherë romancën e tyre në vitin 2022 pas…

Cristiano Ronaldo dhe Georgina shijojnë çdo sekondë të jetës luksoze në Lindjen e Mesme!

Thashethemet për një krizë në marrëdhënien e Cristiano Ronaldos dhe Georgina Rodriguez duket se po…

Nëse po flirtoni me dikë në rrjetet tuaja sociale duhet të keni parasysh diçka shumë të rëndësishme!

Rrjetet sociale kanë pushtuar botën si kurrë më parë dhe kanë filluar të bëhen edhe…

Studimi i ri/ Na thoni ngjyrën e syve, t’ju themi partnerin tuaj ideal!

Thonë që sytë janë pasqyrë e shpirtit dhe mund të mësoni çdo gjë për një…

Georgina Rodriguez shuan sërish thashethemet për probleme me Cristiano Ronaldo!

Edhe pse fillimi i vitit 2023 erdhi me thashethemet për një krizë të supozuar në…

Shmangia e konfliktit nuk funksionon, mënyra më e thjeshtë për të zgjidhur debatin me partnerin tuaj!

Nëse keni debatuar me partnerin dhe keni pasur një mosmarrëveshje duhet të dini se shmangia…

Ju ‘torturojnë’ çdo natë?! Kuptimi që fshihet pas ëndrrave seksuale!

A ju ka ndodhur ndonjëherë që të zgjoheni krejtësisht të habitur pasi keni parë disa…

Këto janë format më të zakonshme të lëndimeve gjatë marrëdhënieve seksuale!

Për shumicën prej jush, seksi mund të jetë një formë argëtimi i pafajshëm. Por shtrirja…

Ka një arsye se pse i mbyllim sytë kur puthemi në buzë!

Arsyeja e vërtetë përse njerëzit i mbyllin sytë kur puthen është sepse truri nuk mund…

6 detaje të rëndësishme rreth marrëdhënies së Kylie Jenner dhe Travis Scott!

Kylie Jenner dhe Travis Scott thuhet se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre pasi…

Kylie Jenner dhe Travis Scott i japin fund lidhjes së tyre!

Së fundmi bëhet e ditur se Kylie Jenner dhe Travis Scott i kanë dhënë fund…

Ju prezantojmë me 8 veprimet që tregojnë se një burrë i shenjës së Binjakëve është i dashuruar me ju!

Binjakët janë njerëzit më interesantë dhe simpatikë mes shenjave të zodiakut. Shenja e ajrit, Binjakët,…

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Chris Evans konfirmon se është në një lidhje me aktoren portugeze!

Prej disa muajsh është përfolur se aktori i filmave të Marvel-it, konkretisht Captain America, Chris…

Të duani dhe të ‘përkëdhelni’ veten mbi të gjitha, mbani shënim gjërat që duhet të bëni!

Është shumë e rëndësishme të duani veten. Të përkëdhelësh veten, t’i kushtosh kohë vetes është…

Aq e pati edhe magjia e festave…/Janari me numrin më të lartë të divorceve!

Statistikat tregojnë se ka një lidhje logjike mes muajve të vitit dhe divorceve. Sezoni i…

Studim i ri/ Nëse dyshoni se partneri po ju tradhton, na lini t’ju themi se mund të jetë me dikë që ju e njihni tashmë!

Nëse dyshoni se partneri juaj po ju tradhton, sigurohuni a takohet shpesh me njerëz të…

Çfarë është tensioni seksual? Ekspertët shpjegojnë se çfarë ndodh kur ndieni se keni ‘flutura në stomak’!

Imagjinoni këtë: Ju po takoni dikë për herë të parë në një lokal dhe menjëherë…

Fjalën “martesë” nuk do ta dëgjoni kurrë nga këto shenja të zodiakut!

Disa shenja zodiaku nuk kanë frikë nga vetmia, rutina i lodh dhe u pëlqen të…

10 shenja që tregojnë se jeni në një marrëdhënie të ndërlikuar dhe si ta përballoni atë!

Marrëdhëniet e ndërlikuara janë kaq të zakonshme, sa duket sikur diçka e rastësishme pritet të…

Nëse nuk e keni marrë seriozisht më parë, na lini t’ju themi që tradhtia emocionale mund të jetë po aq e dhimbshme sa tradhtia fizike!

Të jesh në një lidhje është diçka mjaft e lezetshme, por nëse je lënduar ndonjëherë,…

“Kam kërcyer më mirë se Sara dhe Megi…”/Deborah Keçi jep mendimin e saj për performancat në “DWTS”!

“Dancing with the Stars”, është programi më popullor i kërcimit që bën bashkë personazhet më…

Yjet e “DWTS” kanë akoma ‘dy fjalë’ për jurinë dhe rrugëtimin e tyre në spektakël!

“Dancing with the Stars”, është programi më popullor i kërcimit që bën bashkë personazhet më…

“Elhaida për mua ka pasur një përulësi…”/Megi Pojani tregon si e ka pritur momentin e puthjes së këngëtares me Ledianin!

“Dancing with the Stars”, është programi më popullor i kërcimit që bën bashkë personazhet më…

Pas puthjes mes çiftit në “Dancing With The Stars”, Lediani sqaron gjithçka për herë të parë!

“Dancing with the Stars”, është programi më popullor i kërcimit që bën bashkë personazhet më…

Si ka qenë kjo javë për gjysmëfinalistët e “Dancing With The Stars”?

“Dancing with the Stars”, është programi më popullor i kërcimit që bën bashkë personazhet më…

Nëse ka dashuri nuk ka nevojë për ‘detyrim’, ekziston një mënyrë që të bindni partnerin të bëjë më shumë për lidhjen tuaj!

Ekziston një mënyrë e zgjuar që të bindni partnerin të bëjë më shumë për lidhjen…

Probleme me ereksionin gjatë sezonit të festave, pse ndodh kjo me meshkujt?!

Sipas ekspertëve, përqindja e meshkujve që hasin vështirësi në arritjen dhe ruajtjen e ereksionit gjatë…

Pse duhet të puthemi në mesnatën e Vitit të Ri dhe çfarë të bëjmë nëse edhe ky vit na ka gjetur vetëm?!

Dritat janë ndezur kudo nëpër vend, temperaturat janë të ulëta dhe të gjithë po bëjnë…

Për ata që kanë planifikuar të martohen në vitin 2023, hidhini me patjetër një sy këtij artikulli!

Nëse jeni duke planifikuar të martoheni në vitin 2023, interesohuni se çfarë thonë yjet dhe…

Një marrëdhënie e tensionuar me partnerin gjatë festave të fundvitit?! Psikologët këshillojnë se çfarë duhet të bëni!

A po ju ndodh të ziheni me të dashurin e zemrës tuaj?! Mos vallë ‘fajin’…

Për një lëkurë që shkëlqen, “punoni” më shumë me partnerin në krevat!

Me siguri e dini që seksi është shumë i dobishëm për lëkurën tuaj. Por, shumica…

Të destinuar për divorc, ja cilat janë shenjat e zodiakut të pafat në martesën e tyre!

Martesa kërkon shumë angazhim dhe përpjekje nga të dyja palët, por edhe kjo ndonjëherë nuk…