Love & Sex
Nga Rihanna te Lady Gaga, ja këshillat më të mira të seksit që të famshmit kanë dhënë ndonjëherë!

Për disa personazhe të famshëm, seksi nuk është një gjë tabu që ndodh vetëm pas…

Jo më Viagra! Tani thuajini ‘lamtumirë’ problemeve me ereksionin vetëm me këtë vitaminë!

Tani, sipas shkencëtarëve, mund të përmirësoni performancën dhe qëndrueshmërinë seksuale me vetëm një përbërës. Problemet me…

Ngjyra juaj e flokëve përcakton sa të mirë jeni në shtrat…

Ngjyra e flokëve tuaj përcakton se si jeni në seks. Tani ka studime që tregojnë…

Selena Gomez dhe Rauw Alejandro bashkë në një festë! Çfarë thashethemesh po qarkullojnë?!

Gjatë ndeshjes mes Paris Saint-Germain dhe Marseille të dielën, vëmendja u tërhoq nga fusha pasi…

Zbuloni se cilët janë ‘ekspertët’ e flirtit…

Me siguri të gjithë pëlqejnë të flirtojnë. Por janë pikërisht tre shenja të Zodiakut që…

“Ka qenë e vështirë për familjen…”/Gisele Bundchen flet për divorcin me Tom Brady!

Gisele Bundchen ka treguar së fundmi në një intervistë se divorci i saj nga Tom…

Zyrtarisht të ndarë/Ariana Grande dhe ish-bashkëshorti i saj firmosin dokumentat e divorcit!

Ariana Grande dhe bashkëshorti i saj, Dalton Gomez kanë dorëzuar dokumentet e divorcit për t’i…

“Nuk do të jesh besnik ndaj askujt…”/Me një postim Bruna Biancardi ‘thumbon’ partnerin e saj Neymar?!

Marrëdhënia mes Bruna Biancardi dhe Neymar, një prej çifteve më të njohur në botën e…

Ja përse ndonjëherë partneri juaj nuk është i gatshëm për seks!

Tani do t’jua sqarojmë përse kjo gjë është normale dhe çka duhet të bëni në…

Është për të mirën e marrëdhënies tuaj, ja pse duhet ta gënjeni ndonjëherë partnerin!

Kur jemi të vegjël, prindërit na mësojnë se nuk duhet të gënjejmë në asnjë lloj…

Jon Bon Jovi do të marrë pjesë në dasmën e djalit vetëm si i ftuar, Millie Bobby Brown zbulon detaje!

Millie Bobby Brown, aktorja 19-vjeçare e njohur për rolin e saj në “Stranger Things”,ka zbuluar…

Kush është Alyce Huckstepp, e dashura e Jamie Foxx dhe mbështetësja e tij më e madhe?

Gjendja shëndetësore e Jamie Foxx ka qenë një nga lajmet kryesore të showbiz-it gjatë kësaj…

L-Gante konfirmon se ka pasur një lidhje me gruan e Mauro Icardit, por Wanda Nara nuk e pranon!

Elian Angel Valenzuela, i njohur ndryshe edhe si L-Gante, mori famë dhe u bë një…

Nga dushi i përbashkët te bisedat intime, ja hapat që duhet të ndiqni për të rizgjuar tërheqjen në çift!

Të ruash intimitetin në një marrëdhënie jo gjithmonë lind si nevojë e një marrëdhënie në…

Mund t’ju duken më pak serioze, por këto janë 3 avantazhet e takimeve online!

Më të sigurt, më efikasë dhe më komodë. Kush do ta kishte menduar disa vite…

Burrat apo gratë, cila palë e fal më shpejt tradhtinë?!

Tradhtia është një nga arsyet më të zakonshme të ndarjes së çifteve ku studiuesit që…

Ti në celular ai në celular dhe kështu dashuria ‘venitet’, nuk e themi ne por studimi…

Kjo verë padyshim që ka qenë vera e ndarjeve më të bujshme të showbiz-it. Arsyet…

I riu nga Uganda martohet me shtatë gra dy prej të cilave janë motra me njëra-tjetrën!

Një dhëndër u martua me shtatë gra në të njëjtën ditë dhe dy prej tyre…

Pauza në një lidhje nuk është gjithmonë diçka negative, ja si mund të ndihmojë që të afroheni më shumë me partnerin!

Ndonjëherë mund të mendoni se marrëdhënies tuaj i ka ardhur fundi, edhe pse ky vendim…

“Gruaja ime më mahnit në seks edhe pas 20 vitesh…”/Psikanalisti i njohur Massimo Recalcati flet për lirinë erotike dhe jo vetëm!

Pas 20 vitesh dashuri me gruan e tij Valentina Grimaldi psikanalisti i njohur Massimo Recalcati…

Kush është Alba Baptista, bashkëshortja e aktorit të njohur Chris Evans?!

Chris Evans, një nga aktorët më të njohur të Hollywood-it për humorin dhe fizikun e…

E kaluara e Joe Jonas dhe detaje të reja tronditëse dalin në dritë mes divorcit nga Sophie Turner!

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me jetën personale të Joe Jonas teksa ai…

Detaji që ka bindur fansat se Rosalia dhe Rauw Alejandro mund të jenë rikthyer në krahët e njëri-tjetrit…

Ekziston mundësia që Rauw Alejandro dhe Rosalia të lënë pas të shkuarën dhe të rikthejnë…

Të ndash apo jo fjalëkalimet me partnerin, kjo është çështja…

Në çdo marrëdhënie duhet të ketë kufij. Pavarësisht nëse janë kufij fizik apo kufij emocional,…

Çfarë është trendi i takimeve “Barbenheimer” dhe pse po këshillohet kaq shumë?!

Na ka ndodhur që kur zgjedhim të dalim me njerëz që ngjasojnë me njëri-tjetrin në…

E papritur, Kendall Jenner është ndarë nga Bad Bunny dhe ka krijuar një lidhje me Kylian Mbappe?!

Thashethemet se Kendall Jenner dhe Bad Bunny i kanë dhënë fund lidhjes së tyre kanë…

Reagimi i Steph Curry-t ndaj këshillave të bukurisë nga partnerja e tij është thjesht epik!

Ayesha dhe Steph Curry, të njohur për lidhjen e tyre mjaft të veçantë dhe humorin…

Katër tiparet që do t’ju bëjnë të jeni partneri perfekt!

Një studim i ri i Elsevier, i udhëhequr nga Universiteti i Kentakit Perëndimor, pretendon se…

Të kundërtat nuk tërhiqen! Sipas studimit të ri çiftet priren të kenë gjatësi, peshë dhe inteligjencë të ngjashme!

Qoftë Jack and Rose tek filmi the Titanic apo klasikja e Disney Beauty and the…

Përfitimet e një përqafimi prej 20 sekondash…

Të gjithë e dimë se përqafimet mund të jenë ngushëlluese në kohë të vështira. Përqafimi…

Tom Holland zgjedh mënyrën më të veçantë për të uruar partneren e tij, Zendaya për ditëlindje!

Tom Holland dhe Zendaya kanë qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes sa i përket lidhjes…

Selena Gomez ka disa kritere mjaft të rëndësishme që partneri i ardhshëm i saj duhet t’i plotësojë patjetër!

Që nga ndërprerja e marrëdhënies me Justin Bieber, Selena Gomez është fokusuar vetëm dhe ekskluzivisht…

“Spiun…”/Detaje të reja tronditëse nga divorci i Britney Spears, Sam Asghari ka punuar fshehurazi për…

Polemikat rreth martesës dhe stilit të jetesës së Britney Spears vazhdojnë ende. Pas ndarjes së…

3 llojet e ushqimeve dhe pijeve që ju shkatërrojnë jetën seksuale!

Mirëqenia juaj seksuale shkon paralelisht me shëndetin tuaj të përgjithshëm mendor, fizik dhe emocional. Ulja…

Për çfarë duhet të kemi kujdes në një marrëdhënie “tërhiq e mos e këput”!

Ju duhet të takoni njerëz të rinj, të kuptoni nëse shkoni me ta dhe më…

Përse burrat besojnë më shumë se gratë në dashurinë me shikim të parë…/Studim!

Në një sondazh të fundit 59% e meshkujve deklaruan se dashuria me shikim të parë…

Kevin Costner akuzohet për fshehje të provave në procedurat e divorcit me Christine Baumgartner!

Në fillim të muajit maj, Kevin Costner dhe Christine Baumgartner njoftuan vendimin e tyre për…

Leonardo DiCaprio ka një të dashur të re, kush është Vittoria Ceretti?

Leonardo DiCaprio ka gjetur sërish dashurinë. Në përputhje edhe me preferencat e tij të vendosura,…

A ndihmon masturbimi në humbjen e peshës?

Ndonëse shumica e njerëzve marrin pjesë në vetëkënaqësi në një moment ose në një tjetër,…