Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Love & Sex
Gratë që u zhveshën për të treguar se trupat ‘e papërsosur’ nuk janë asgjë për t’u turpëruar!

Ato janë përballur me shumë sfida të vështira në jetën e tyre, duke nisur nga…

Kur një mashkull është i dashuruar me ju padyshim që përdor këto fraza…

Shpesh ne konsiderojmë se burrat janë më të drejtpërdrejtë dhe më pak të përqendruar në…

Kur dashuria kthehet në posesivitet, shenjat që tregojnë se jeni në një lidhje të tillë!

Mbrojtja e tepërt ndonjëherë është e barabartë me posesivitetin dhe të dyja këto gjëra mund…

Nënat e famshme që ishin krenare t’i tregonin botës trupin e tyre pas lindjes…

Kur kaloni shtatzëninë, trupi juaj ndryshon shumë brenda një kohe të shkurtër. Nëse keni fëmijë,…

Ja përse të sapolindurit buzëqeshin kur flenë…

A mund të ketë diçka më prekëse dhe më emocionuese sesa të shohësh një foshnjë…

Seksi i mëngjesit, disa mënyra si ta bëni për vete partneren edhe kur ajo nuk ka dëshirë ose kohë!

Seksi i mëngjesit është një mënyrë e shëndetshme jo vetëm për të mbajtur gjallë marrëdhënien…

5 mënyra si të pyesni dikë nëse janë ‘single’ apo jo, pa e bërë të qartë që i pëlqeni!

Pavarësisht nëse është dikush në punën tuaj (koleg ose shef) apo baristi që ju bën…

Nuk e keni provuar kurrë? Ja ndjesitë që përjetoni kur bëni seks oral

Si ndiheni kur ju bëjmë seks oral? A është ajo që kryeson dëshirën tuaj më…

Kur dashuria që keni ndaj dikujt “përkthehet” në një përqafim, ju jeni duke i bërë vetes këto të mira!

Përqafimet janë të mira për shëndetin tuaj dhe janë edhe më të rëndësishme kur mund…

Influencerja nxjerr në pah mustaqet e saj dhe jep mesazhin e fortë për të gjitha gratë…

Standardet e bukurisë ndryshojnë gjithmonë. Dhe Joanna Kenny di shumë për mënyrën sesi të mos…

Si të zbuloni nëse partneri ju gënjen?!

Sado aktorë të mirë të jenë meshkujt, gjuha e trupit i gënjen në një moment…

Dashuria kërkon sakrifica dhe këtë gjë Rita Ora e di shumë mirë prandaj ja çfarë ka vendosur të bëjë!

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora ka vendosur të shkëputet nga Britania e…

8 shenjat e papritura gjatë shtatzënisë që mund të mos i dini…

Gjatë shtatzënisë, trupi i njeriut mund të pësojë shumë ndryshime fizike, emocionale dhe psikologjike, aq…

Dyshja e njohur e showbiz-it kurorëzojnë dashurinë me martesë këtë fundjavë!

Së fundmi, është bërë e ditur se Mark Ronson dhe aktorja Grace Gummer do të…

Aktorja e njohur, shembulli perfekt sesi duhet të reagojë çdo grua pas ndarjes nga partneri!

Aktorja e njohur Kate Bosworth dhe burri i saj, regjisori Michael Polish, po i japin…

Këto dhjetë shenja tregojnë se lumturia juaj varet nga ajo e partnerit!

Shumica e çifteve e gjejnë lumturinë në gjëra të përbashkëta. Por të varesh nga lumturia…

3 shenjat e Zodiakut që janë ‘të fiksuara’ pas filmave pornografikë!

Nëse nuk keni parë kurrë porno me partnerin/en tuaj, ja vlen që ta provoni njëherë….

Seksi anal, ja arsyet se pse shumë femra hezitojnë dhe të tjera e preferojnë…

Seksi anal është një nga aktet që shumë e konsiderojnë si të frikshëm. Megjithatë, nuk…

Së bashku kanë kaluar çdo sfidë! Njihuni me çiftet e famshme që janë së bashku për më shumë se 3 dekada!

Marrëdhëniet e famshme zakonisht nuk zgjasin shumë, por çifte si Lisa Kudrow dhe Michel Stern…

Katër këshilla që ju nevojiten para se të bëni hapin e parë!

Ndonjëherë është mjaft e vështirë të bëni hapin e parë me dikë që pëlqeni. Edhe…

U zhdukën pas natës së parë që kaluat bashkë? Ju tregojmë 4 arsye përse mund të ketë ndodhur kjo

Nëse nuk dëshironi fare të dilni në takime këto kohë, me siguri keni përjetuar largimin…

Këto janë tre shenjat e Zodiakut që puthin më mirë!

Puthja është një formë e të shprehurit dashurinë. Të gjithë pëlqejnë të japin e të…

8 mënyra si të refuzoni dikë që kërkon numrin tuaj pa e lënduar!

Mund të ndiheni në siklet nga momenti kur dikush kërkon numrin tuaj dhe ju nuk…

Po tani çfarë kanë për të thënë? Rita Ora dhe Taika Waititi shfaqen të kapur dorë për dore në këtë premierë…

Këngëtarja e njohur Rita Ora dhe i dashuri i saj, Taika Waititi, së fundmi kanë…

Trondit Alex Rodriguez: “J.Lo nuk ishte gjë në shtrat”!

Së fundmi ish-partneri i Jennifer Lopez, Alex Rodriguez ka zbuluar detaje nga lidhja e tij…

“Ai është heroi im”, ju zbulojmë pak nga marrëdhënia e Richard Gere me gruan e tij të tretë!

Aktori i njohur hollivudian, Richard Gere, për të gjithë ata që nuk e dinë është…

Dëshironi të përfshiheni në një romancë, por keni frikë nga tradhëtia? Zbuloni tre shenjat më besnike të Zodiakut për një histori dashurie si në përralla!

Të shumtë janë ata që duan të përfshihen në një lidhje romantike, por kanë frikë…

Sipas shkencës, ju do ta njihni dashurinë e jetës në moshën…

Shumë prej jush ndoshta ju shqetëson çështja se kur ekzaktësisht do ta njihni dashurinë e…

7 këshillat që ju duhen para se të njiheni me dikë në rrjete sociale!

Njohjet në rrjete sociale po bëhen të modës këto kohë, teksa mundësitë që jep interneti…

Të kryeni marrëdhënie që në takimin e parë heq mundësinë për një lidhje serioze? Ja çfarë thonë ekspertët

Edhe pse jetojmë në një shoqëri të zhvilluar, njerëzit ende vazhdojnë të shqetësohen nëse duhet…

Po shkoni drejt lidhjes me një Virgjëreshë? Ja çfarë ju duhet të dini!

Ka shumë sfida kur është fjala për të patur një lidhje, veçanërisht kur jeni duke…

Për çfarë mund ta përdorni tjetër prezervativin përveçse si masë mbrojtëse?!

Një prezervativ mund të jetë mjeti më i lehtë që mund të gjeni përreth ndonjëherë….

Këto katër arsye do t’ju shtyjnë të putheni më shpesh!

Puthjet janë një formë e të shprehurit dashurinë për një tjetër person. Ka puthje me…

Ja cilat janë 5 pikat kyçe për një lidhje të shëndetshme!

Të kesh një lidhje të shëndetshme është shumë e rëndësishme. Kjo mund të realizohet vetëm…

Franca miraton ligjin që mbron gratë që ushqejnë me gji në publik!

Nënat e reja shpesh duhet të përballen me sfidën e ushqyerjes me gji të fëmijës…

Këta të famshëm pas roleve të tyre nëpër filma nuk e harruan njëri-tjetrin dhe zgjodhën të mbeten…

Ka disa çifte filmash romantikë që lanë gjurmët e tyre në historinë e kinemasë dhe…

A është Shqipëria gati për marrëdhënie të hapura në çift?! Sociologu Gëzim Tushi zbulon gjithçka…

Gëzim Tushi një kontribues i shkëlqyer i shkencave sociale dhe sociolog ka qenë i ftuar…

Pse duhet të hedhim poshtë konceptin e trupit perfekt veror…

Gjatë sezonit të plazhit, shumë prej jush mund të fillojnë të ndiejnë presionin mendor për…

7 fazat që do të kaloni nëse gjeni shpirtin tuaj binjak!

Keni dëgjuar për shpirtrat binjak, kjo është pak por e sigurt. Por, ndoshta ju nuk…