Sex
Gjumin apo seksin? Ja kë zgjedhin gratë!

Cilësia e keqe e gjumit mund të çojë në një jetë seksuale jo të kënaqshme…

Sipas studimeve meshkujt nuk duhet ta mbajnë telefonin në xhep sepse rrezikojnë të mos bëjnë fëmijë…

Bazuar në kërkimet më të fundit, studiuesit këshillojnë se meshkujt duhet të evitojnë mbajtjen e…

“Producenti i kërkon të bëj seks …” Sharon Stone rrëfen momentin më tronditës të karrierës së saj

Aktorja shumë e talentuar, Sharon Stone vendosi të bëjë publike disa nga pjesët e librit…

Si t’u shpjegojmë fëmijëve seksin!

Të kesh fëmijë është bekimi më i madh që mund të të ofrojë jeta e…

Gazetarja shqiptare i tregon të gjitha, ja kush bën seks më mirë dhe cili pozicion harxhon më shumë kalori

Që kur ka hapur blogun e saj ku trajton çështje të lidhura me erosin, gazetarja…

Padyshim nëna e vitit…80-vjeçarja rrëfen se eksitohet kur sheh femra lakuriq!

E njohur ndryshe si nëna Lule, 80-vjeçarja Luleta Katazi, ishte e ftuar ditën e djeshme…

Puna nga shtrati “frenon” dëshirat seksuale?!

Puna nga dhoma e gjumit ka përparësitë dhe mangësitë e veta. Njëri ndër shkaktarët është…

7 gjërat që i ndodhin trupit tuaj kur puthni dikë!

Të puthësh dikë që dashuron rezulton se ka shumë përfitime shëndetësore. Për shembull, ju mund…

A lejohet marrëdhënia seksuale në makinë?! Ja përgjigjja e Blendi Gonxhes

Shpesh kemi dëgjuar që të rinjtë eksperimentojnë, sa i përket marrëdhënies intime. Ndodh që ndjenjat…