Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Showbiz
Lourdes Leon i bashkohet modeleve në pasarelën e modës për Versace!

Vajza e Madonna-s, Lourdes Leon, dukej e mrekulluesghme teksa bënte pasarelën për Versace në Javën…

Edhe nënë, edhe modele! Gigi Hadid i bën të dyja…

Gigi Hadid shfaq barkun e saj të palestruar me një këmishë të bardhë të madhe…

Vdekja e papritur e Willie Garson trondit Sarah Jessica Parker, aktorja emocionon me rrëfimin e saj!

Vdekja e papritur e Willie Garson tronditi shumë fansa por edhe shumë kolegë të tij….

Johnny Deep merr një vendim të rëndësishëm!

Johnny Depp është shprehur se do të ishte i lumtur të përsëriste rolin e tij…

Rina befason me ‘look-un’ e saj më të ri!

Rina Balaj, e cila u bë famshme dhe u prezantua në industrinë e muzikës si…

Harry Styles vjen me surpriza të reja, një album i ri “po gatuhet”!

“Ai është vërtet i emocionuar për këtë”: Harry Styles po përgatitet në mënyrë sekrete të…

Një person shumë i shtrenjtë për Ermal Fejzullahun sot feston ditëlindjen!

Ermal Fejzullahu është një nga këngëtarët më të njohur të showbiz-it dhe edhe pse prej…

Ylli Limani publikon këngën e re “Me jetu”!

Ylli Limani është një nga këngëtarët më të pëlqyer dhe këngët e tij të ndjera…

Kate Middleton prezanton “Hold Still”, një projekt i krijuar gjatë periudhës së pandemisë!

Në fillim të pandemisë, Dukesha e Kembrixh Kate Middleton nisi një projekt të veçantë fotografie…

Plas skandali me aktorin e njohur! I zbathur dhe në gjendje të dehur nxirret me forcë nga kazinoja!

Aktori i njohur i Hollywood-it, Nicolas Cage së fundmi është përfshirë në një incident aspak…

Xhensila Myrtezaj, një Úrsula Corberó shqiptare!

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare shumë e pëlqyer nga publiku dhe këngët e saj numërojnë…

Sfilata e ‘Savage X Fenty Vol. 3’ vjen me surpriza, yjet e famshëm befasojnë me look-un e tyre!

Sfilata e fundit e Rihanna-ës ‘Savage X Fenty Vol. 3’ ishte padyshim një nga sfilatat…

Dafina Zeqiri ashtu siç nuk e keni parë kurrë më parë!

Dafina Zeqiri është padyshim një nga këngëtaret më të mira të tregut tonë muzikor prej…

Ish-anëtari i ekipit të sigurisë të Britney Spears rrëfen detaje të tjera tronditëse mbi jetën e këngëtares!

Një ish-anëtar i ekipit të sigurisë së këngëtares së pop-it, Britney Spears pretendon se ka…

Arbana Osmani udhëton në Itali për të parë nga afër “Grande Fratello VIP”, por vëmendjen e mori tjetër gjë…

Arbana Osmani së fundmi ka qenë në qendër të portaleve dhe kjo falë fillimit të…

Shoqja e Britney Spears rrëfen gjithçka dhe ka një mesazh për të!

Rrethi i brendshëm i shoqërisë së Britney Spears është zvogëluar aq shumë saqë nuk ka…

“Ishte përdhunues”/ Regjisori i njohur habit me deklaratat rreth James Bond!

Regjisori i “No Time to Die”, filmi i 25-të i James Bond, befasoi me deklaratën…

Çdo gjë gati/ Edhe pak ditë na ndajnë nga koncerti i Rita Ora-s në kullën Eiffel!

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Rita Ora, ka lajmëruar fansat e saj se do…

Tom Cruise i jep fund lidhjes së tij romantike me aktoren pas 1 viti së bashku!

Aktori i njohur Tom Cruise dhe Hayley Atwell kurrë nuk e konfirmuan zyrtarisht lidhjen e…

Një beqar miliarder si Elon Musk! Themeluesi i “SpaceX” i jep fund lidhjes me partneren e tij!

Miliarderi Elon Musk dhe partnerja e tij Grimes i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre…

Kjo vajzë na la gojëhapur, Dua Lipa shkëlqen në pasarelën e Versace!

Qoftë një këngë ritmike apo një baladë e ndjerë, Dua Lipa di që gjithmonë të…

Pasi e mbështeti gjatë situatës së kujdestarisë, Madonna tregon bisedën e fundit me Britney Spears!

Ikona e muzikës, Madonna ka treguar se është në kontakt me Britney Spears dhe se…

Jemi rritur me serialet e tyre, rikthehen me njëri tjetrin çifti më i dashur i showbiz-it!

E kush nuk i mban mend William Levy-n dhe Elizabeth Gutierrez? Ata janë padyshim një…

Kylie Jenner ka zbuluar gjithçka në intervistën për Vogue!

Përshëndetje, Stormi. Përshëndetje. Përshëndetje, Kylie. Faleminderit shumë që më pranuat këtu. Sigurisht. Sa mënyrë argëtuese…

Në intervistën me Vogue Kylie shokon fansat, ylli i “KUWTK” shfaqet nervoze dhe e tensionuar!

Kylie Jenner kohët e fundit e ftoi Vogue në shtëpinë e saj për të marrë…

Zbuloni cila është vlera marramendëse e Ed Sheeran! Sa fiton kantautori?!

Kantautori britanik Ed Sheeran u bë i famshëm në fillim të viteve 2010 me publikimin…

Alketa Vejsiu nuk ka të ndalur! Ja çfarë synon pas prezantimit të “Sanremo-s”

Alketa Vejsiu është një nga moderatoret më të pëlqyera të televizionit prej shumë vitesh tanimë….

“Suporton” Enver Hoxhën? Almeda Abazi reagon ashpër pas mesazhit të ndjekësit!

Almeda Abazi së bashku me bashkëshortin e saj, Tolgahan Saysman, jetojnë prej vitesh tashmë në…

Elita Rudi po e përjeton mëmësinë shumë ndryshe nga çfarë i kishin thënë!

Elita Rudi edhe pse jo pjesë aktive e televizionit që kur u bë nënë për…

E nominuar për çmimin “Eksporti Muzikor i Vitit” në Suedi, Dafina nuk ja del të fitojë!

Dafina Zeqiri është padyshim një nga këngëtaret më të mira të tregut tonë muzikor prej…

Albumi i shumëpritur u publikua, por Mozzik dhe Loredana na konfuzuan edhe më shumë!

Mozzik dhe Loredana kanë një histori dashurie aq sa të çuditshme dhe dramatike, aq edhe…

Johnny Depp kritikohet shumë rëndë pasi mori pjesë në Festivalin e Filmit në Spanjë!

Ylli i Hollywood-it i cili humbi një çështje shpifjeje kundër një tabloidi në Mbretërinë e…

Brenda shtëpisë së re të Prince William dhe Kate Middleton!

Në fillim të kësaj jave, ekspertja mbretërore Angela Levin tha se Duka dhe Dukesha e…

Jemi mësuar ta shohim gjithnjë të zhveshur, Jennifer Lopez kësaj here vjen ndryshe!

Jennifer Lopez u pa duke ecur me fëmijët e saj, Emme dhe Maximilian, në rrugët…

Mesa duket 40-vjetori e paska bërë emocionale, Beyonce vjen me një letër të hapur për fansat e saj!

Diva e muzikës pop, Beyonce mbushi 40-vjeçe më 4 shtator dhe me këtë rast ka…

Ja se si mund të ndahet prona luksoze e Angelina Jolie dhe Brad Pitt…

Angelina Jolie dhe Brad Pitt ranë dakord për një vendim të kohëve të fundit për…

Ashley Olsen shfaqet për herë të parë në tapetin e kuq pas 2 vitesh!

Ashley Olsen mori pjesë në një event në datën 23 Shtator, për organizatën jofitimprurëse të…

Me veprimin e fundit Billie Eilish sapo humbi një numër të madh ndjekësish!

Këngëtarja bukuroshe Billie Eilish së fundmi ka treguar se ajo ka humbur një numër të…

Harry Styles sapo na dha këshillën më të mirë të dashurisë!

Më 22 Shtator, gjatë ndalesës së tij “Love on Tour” në Saint Paul, Minesota, këngëtari…