Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
LAJME
Pozititviteti i Ryfes infekton më në fund treshen e Merre me lëng…
Merre me lëng: Lagështira e Tiranës që hyn deri në palcë…
Nëse keni nevojë për muskuj barku dëgjoni batutat e “Merre me lëng”
Influencerja: Ryfja bën Giveaway vaksinash
Horoskopi: Parashikimet e “Merre me Lëng” shtyjnë kuriozitetin…
Mami Aleksit jep këshilla për hallet e treshes së “Merre me lëng”
Radionovela: Historia e doktoreshës që nuk bëri dot një vaksinë!
Klasifikimet: Mënyrat e duhura për tu ndarë nga partneri/ja
Anisa, Nilsa dhe Alexi në rradhë për vaksinën anti-COVID
Anisa, Aleksi dhe Nilsa kaluan ditën më të keqe të 2021-shit deri tani!
Një surprizë nga “Merre me Lëng Show” për Vitin e Ri
Babagjyshi mbërrin në shtëpinë e Mirës dhe nuk është aspak i lumtur
Influencerja zbulon produktin e saj më të ri dhe ka një urim special për dëgjuesit
Klasifikimet – Çfarë nuk duhet të bëni në fillim të vitit
“Merre me Lëng Show” ju ndihmon të gjeni burrë!
Si do të jetë viti i ri për shenjat e horoskopit?!
Gjej burrë: Telefonata e mistershme
Radionovela: Historia e vajzës që nuk e njohu gjyshja
Klasifikimet: Rregullat kur je në timon
Influencerja: Çdo gjë ka disa funksione!
Horoskopi: Yjet flasin, vetëm fakte japin!
Anisa, Nilsa dhe Alex e presin vitin e ri me shumë qejf dhe shumë ankth!
Merre me lëng: “Kishim teton pak pa qejf”
Influencerja: Protestat të rëndësishme, por…
Horoskopi: Parashikimi i tersit të javës
Mami Alexit ja plas në sy Anisës!
Klasifikimet: Çfarë s’duhet të bëjmë kur ndihemi të trashur nga mërzia
Radionovela: Historia e shkrimtares që s’pranoi ‘Nobelin’
Ja çfarë parashikon horoskopi i “Merre me Lëng” për shenjën tuaj
Mami i Alexit ka nevojë për ndihmë