Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Cineplexx sjell “Boss Baby 2” dhe të tjera premiera të cilat nuk do të donit t’i humbisnit!
@ the Movies • 14:49 25/09/2021
Si çdo të premte edhe këtë javë Arta dhe Edi na njohën me filmat më të rinj që po transmetohen në Cineplexx, si dhe çdo informacion lidhur me to. Nuk duhet t'i humbisni! Arta Sinamati Edi Hallaçi Dj Wizii
Cineplexx sjell “Boss Baby 2” dhe të tjera premiera të cilat nuk do të donit t’i humbisnit!
@ the Movies 14:49 25/09/2021
Tirana, kryeqendra e filmit për një javë. Agron Domi zbulon detajet e edicionit të 19-të të TIFF!
@ the Movies 14:47 25/09/2021
Varësia ndaj ushqimit/ Si ushqehen qytetarët?!
Live From Tirana 16:33 24/09/2021
Diola Dosti: “Kokaina dhe sheqeri i bardhë krijojnë të njëjtën varësi…”
Live From Tirana 16:01 24/09/2021
Varësia ndaj ushqimit, Anila Kalleshi fajëson industrialistët për të keqen që po i bëjnë njerëzimit!
Live From Tirana 16:00 24/09/2021
Eksluzivisht për TAR/ Elhaida Dani rrëfen gjjithçka për albumin e saj më të ri, “ZanIN”!
Live From Tirana 16:50 23/09/2021
Elhaida Dani sjell versionin akustik të “S’je më” në studion e TAR për kënaqësinë e të gjithëve ne!
Live From Tirana 16:34 23/09/2021