Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Çfarë ka ndodhur me Instagramin e VIP-ave këtë javë?!
Live From Tirana • 16:31 18/09/2021
Fundjava i përket argëtimit, fotove dhe numrit të shifrave të ndjekësve të VIP-ave ndërkombëtarë dhe atyre shqiptarë. Një nga pjesët më të preferuara të emisionit të paraditeve në Top Albania Radio, "Live From Tirana", është padyshim edhe "Social Top 5". Nëpërmjet kësaj rubrike ne mësojmë çdo të re që ndodh me ndjekësit e Instagramit të VIP-ave shqiptarë apo të huaj. Sa kanë ndryshuar shifrat e tyre këtë javë? Elios Shuli Dj Danko
Dritan Kastrati tregon gjithçka rreth rolit të tij në serialin e suksesshëm të “$NOB”!
Live From Tirana 20:08 03/12/2021
Si lindi e gjithë ideja e serialit “$NOB”?/Olsi Abazi tregon gjithçka për TAR!
Live From Tirana 20:05 03/12/2021
Ekskluzivisht në TAR, zbulohen detaje të reja të rikthimit të aktorit Piro Qirjo vetëm për “$NOB”!
Live From Tirana 20:04 03/12/2021
“Nuk m’i ka dëgjuar këshillat”/Vigan Shehu rrëfen si e ka parë vëllain e tij brenda shtëpisë së BBV!
Live From Tirana 11:37 03/12/2021
Armand Peza tregon për TAR gjithçka në lidhje me dekorimet e festave të fundvitit!
Live From Tirana 11:36 03/12/2021
Si ndikon atmosfera festive e fundvitit në humorin tonë?!
Live From Tirana 10:52 03/12/2021
“Ne kemi problem me kulturën e heshtjes”/Drejtësia sociale në Shqipëri nga sytë e Ervin Muços!
Live From Tirana 11:54 02/12/2021