Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Çfarë ka për të thënë Nilsa këtë Vit të Ri?
Top 100 Songs of 2020, Video Podcasts • 17:41 06/01/2021
Nilsa Hysi e cila jo vetëm një këngëtare por edhe një aktore shumë e mirë humori zbuloi si ishte 2020-ta për të, në muzikë e jo vetëm por zbuloi edhe detaje të tjera rreth "Merre Me Lëng Show". Kënga e saj "Wednesday 2PM" u bë pjesë e listës së 100 këngëve më të bukura të vitit.  
Ema Andrea tregon cili film i karrierës së saj e bëri që të apasionohej pas aktrimit
Live From Tirana 11:01 18/06/2021
Jonida dhe Kevi trajtojnë me nota humoristike dhe ironike çështjen e prindit 1 dhe prindit 2 në këtë pjesë të “Pardon My French”
Pardon My French 20:46 17/06/2021
Edi Gogu dhe Toni Gogu zbulojnë se cili është ‘kapiteni’ në familjen e tyre dhe tregojnë sekretin për një prindërim të shëndetshëm…
Dita e 8 20:15 17/06/2021
Në Shqipëri, nëse ndodh një ngjarje si e Eriksen, njerëzit do nxirrnin telefonat të filmonin!
Pardon My French 19:23 17/06/2021
DJ Sardi tregon për bashkëjetesën, dasmën dhe planet për zgjerimin e familjes! Cila është arsyeja e fortë që e shtyn atë të marrë pjesë në Festivalin e Këngës?
Pardon My French 19:18 17/06/2021
Emocionet e Euro 2020, Arinda Gjoni dhe Reis Çiço rrëfejnë skuadrat e tyre të zemrës!
Pasó – Euro 2020 18:53 17/06/2021
Endri bën intervista dhe pyet njerëz të ndryshëm se cilën skuadër mbështesin në “Euro 2020”
Pasó – Euro 2020 15:17 17/06/2021
Soni Malaj i ka vjedhur këngën Aurela Gaçes?!
Live From Tirana 12:29 17/06/2021
Niko Komani tregon se cili është ai personazh i “Top Albania Radio”-s që vishet keq
Live From Tirana 12:13 17/06/2021
Elios dhe Stenaldo bëjnë disa telefonata kurth me situata shumë komike ku “vënë në lojë” miqtë e tyre
Live From Tirana 11:53 17/06/2021
Erik Lloshi: “Futbolli është bërë sa për ‘show’ si muzika” dhe zbulon se nuk është një ndjekës i futbollit si sport. Të ftuar, Erik Lloshi, Klodiana Shala
Pasó – Euro 2020 21:31 16/06/2021
“PASO EURO 2020”, Klodiana Shala tregon për cilën skuadër bën tifo këtë kampionat! Të ftuar në studio, Klodiana Shala, Defrim Methasani
Pasó – Euro 2020 21:28 16/06/2021
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”, zbuloni si reagon Klajdi Haruni gjatë kësaj ‘kamere të fshehtë’ në radio…
Ndryshe 18:29 16/06/2021
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”, a do të bjerë Ori Nebiaj në kurthin e Salsanos dhe Adit?!
Ndryshe 17:37 16/06/2021
Erion Isai zbulon arsyen pse Lulzim Basha nuk e pëlqen aspak: “Lulzim Basha më ka shumë inat…”
Ndryshe 17:25 16/06/2021
Barcaleta e Javës – Salsano tregon një barcaletë me një çift dhe një taksi…
Ndryshe 17:04 16/06/2021
Aurela Gaçe zbulon në “Ndryshe” nëse do të donte të bëhej përsëri nënë!
Ndryshe 16:53 16/06/2021
Pse Spanja nuk ka lojtarë të Real Madrid-it në këtë Kampionat?!
Pasó – Euro 2020 19:46 15/06/2021
Roza Lati zbulon detaje interesante nga festa e saj e “çmendur” e ditëlindjes dhe flet rreth debatit me Bieta Sulon!
Live From Tirana 19:17 15/06/2021
Stilisti Niko Komani: “Në Shqipëri janë bërë të gjithë bloger, vetëm Oriola Marashi mund të konsiderohet modele Instagrami!”
Ta Thote Jonka 18:40 15/06/2021
Koloreto dhe Blerina komentojnë ato që sipas tyre janë lajmet më interesante të javës, si dhe shpjegojnë sinjalet e vajzave kundrejt djemve që tregojnë se është ndezur një ‘dritë jeshile’…
Sot Nuk Është e Hënë 16:01 15/06/2021
“Krijesat e një dite dhe rrëfenja të tjera të psikoterapisë”, një libër bazuar në rrëfimet e pacientëve në psikoterapi…
Sot Nuk Është e Hënë 15:41 15/06/2021
Dj dhe autor këngësh, Vin Veli, zbulon detaje nga projekti i tij më i ri në Top Albania Radio, i titulluar “Club Rotation”
Live From Tirana 16:18 14/06/2021
Humbja e Maqedonisë së Veriut, ngjarja e Eriksenit dhe shumë të tjera u diskutuan këtë të dielë në “Pasó Euro 2020”
Pasó – Euro 2020 15:50 14/06/2021
Flirtimi, dashuria dhe si të sillemi gjatë një lidhjeje romantike
Ju Flet Trupi 13:10 14/06/2021
Peçi në Xhirim
Vintage 15:51 13/06/2021
Denisi dhe Albana sjellin “PASO EURO 2020” që do t’ju shoqërojë gjatë gjithë kampionatit! “Live From Tirana”
Live From Tirana 18:34 12/06/2021
Do të befasoheni nga ndryshimet e ndodhura në Instagram-in e VIP-ave! Sa ‘followers’ kanë humbur dhe kush mbizotëron këtë javë vetëm në Social Top 5
Live From Tirana 17:55 12/06/2021
Luana Bajrami, 20-vjeçarja e cila çon Kosovën në Festivalin e Kanës!
@ the Movies 15:28 12/06/2021
Meri Shehu parashikon fituesin e Kampionatit Europian! Cila skuadër do ta fitojë kompeticionin sipas saj?
Pasó – Euro 2020 14:56 12/06/2021
Starton “Paso Euro 2020” në “TAR”. Denisi dhe Albana ju zbulojnë rrugëtimin 1-mujor të futbollit.
Pasó – Euro 2020 14:54 12/06/2021
Ornela Cuci: “Morali i është mbivendosur biologjisë, lidhjen burrë-grua e ka vendosur kisha!”
Live From Tirana 19:28 11/06/2021
Avokati Spartak Ngjela: “Femrat kanë kompleksin e të bërit fëmijë, 80% e grave janë kështu!” Monogamia është zgjedhje apo sakrificë?
Live From Tirana 19:11 11/06/2021
Ja ç’mendojnë Jonida dhe Isli për komentet negative të vajzave rreth stilit dhe modës!
S'e Kam me Ty 19:04 11/06/2021
Ka nevojë Alba Hoxha t’i bëjë gojës një padjeshkë kur prezanton “metin”? “S’e Kam me Ty” shpall konkursin e lëvizjes së muskujve
S'e Kam me Ty 18:52 11/06/2021
Jonida dhe Isli na prezantojnë me mendimin kritik të spikerit të lajmeve në Pogradec: “Nuk e mori ta shesi bosi”
S'e Kam me Ty 18:48 11/06/2021
Gigliola Haveriku ngatërron “Manushin” me “mamushin”, ja historia gazmore që ajo zbulon!
S'e Kam me Ty 18:47 11/06/2021
Kaci Lleshi nuk duron dot fëmijët! Po si 43 vjeç duket, se ai nuk mendon kështu… Gjeni çfarë ka dashur të thotë autori
S'e Kam me Ty 18:46 11/06/2021
Njihuni me stilin e ri të intervistave, ta themi 100 herë të njëjtën gjë! Nëse nuk keni kuptuar një herë, e themi prapë…
S'e Kam me Ty 18:42 11/06/2021