Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Çfarë mendon Juliana Pasha për eksperimentet që po ndodhin në muzikën shqiptare?!
Live From Tirana • 16:43 07/07/2021
Në emisionin "Live From Tirana" ishte e ftuar këngëtarja e mirënjohur Juliana Pasha. Ajo foli mbi periudhën e vështirë që artistët kanë kaluar gjatë pandemisë dhe mbi projektet e saj të ardhshme që beson se nuk do publikohen së afërmi. Juliana ka dhënë dhe mendimin e saj mbi muzikën shqiptare momentalisht. Rei Bezhani Endri Kaçaçi Juliana Pasha Danko Dj
Si është më mirë Tirana, me apo pa makina? Ja mendimi i qytetarëve…
Live From Tirana 15:28 20/09/2021
Diana Mile tregon gjithçka që duhet të dini për aktivitetet e javës pa makina në Tiranë!
Live From Tirana 15:26 20/09/2021
Einxhel Shkira dhe Afrika! Prezantuesja tregon detaje nga eksperienca e saj ‘tropikale’
Live From Tirana 17:54 18/09/2021
Çfarë ka ndodhur me Instagramin e VIP-ave këtë javë?!
Live From Tirana 16:31 18/09/2021
Këshillat që Rita Petro jep mbi lumturinë, duhet t’i dëgjojnë të gjithë të rinjtë!
Live From Tirana 17:12 17/09/2021
Rezarta Skifteri: “Çdo gjë sot është fallso, kush sjell çudinë më të madhe komentohet më shumë!”
Live From Tirana 18:15 15/09/2021
“Portofolin me vete”, Iva Tiço flet për pushimet në Shqipëri dhe jo vetëm…
Live From Tirana 17:59 15/09/2021