Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Çfarë po ndodh me nismën për trofeun special?! Cilët trajnerë shkëlqejnë më shumë?!
PASÓ • 20:10 27/11/2021
E premtja nuk mund të quhet e njëjtë pa programin e sportit më të dashur, "Paso" i cili këtë herë ka ardhur me shumë analiza e të ftuar. Që prej diskutimit se cilët janë trajnerët që shkëlqejnë më së shumti, nisma për trofeun special e deri tek ndeshjet e skuadrave shqiptare. Për këto dhe më shumë ndiqni videon e plotë! Lenida Halilaj Denis Dyrnjaja Glent Nallbani
Ar Bakalli flet për Arbërin e “BBV”: “E shoh finalist…”
PASÓ 18:38 15/01/2022
Armando Cungu: “Te Vllaznia i nxjerrin, po nuk i fusin…”
PASÓ 18:04 15/01/2022
Fidel Ylli: “Kërcënova në SPAK për pistën e tartanit në stadiumin ‘Loro Boriçi'”
PASÓ 18:27 25/12/2021
Artan Shyti flet për vajzat në futboll!
PASÓ 20:19 27/11/2021
Çfarë po ndodh me nismën për trofeun special?! Cilët trajnerë shkëlqejnë më shumë?!
PASÓ 20:10 27/11/2021
Lorenc Jemini: “Italia është nëna e gjithçkaje…” Cila është ajo gjë që arbitrat angelzë e bëjnë shumë ndryshe?!
PASÓ 18:54 27/11/2021
Xavi te Barcelona, çfarë ndryshimesh priten?!
PASÓ 20:05 20/11/2021