Çfarë pritet nga finalja e Conference League sipas Lorik Canës?!
PASÓ • 20:58 14/05/2022
I ftuar në një lidhje telefonike në “Pasò” ishte Lorik Cana. Në një episod ku kryefjalë ishte finalja e Conference League, as Cana nuk mundi t’i shpëtonte këtyre bisedimeve rreth ndeshjes së shumëpritur. Ambasadori i finales nuk e mohoi që kërkesa për bileta në lidhje me këtë ndeshjes është e jashtëzakonshme. Lorik Cana Glenti Nallbani Edi Manushi Gëzim Sinemati Lorenc Jemini Redi Jupi
Redi Jupi tregon çelësin e suksesit të Laçit në Europë dhe ku gabuan ekipet e tjera shqiptare!
PASÓ 22:10 22/07/2022
Alesia Bami në Mykonos, 80 mijë euro për një shishe verë!
PASÓ 22:09 22/07/2022
PASO 15 Korrik, Partizani ‘lamtumirë’ Europës, Strakosha kontratë në Angli!
PASÓ 20:45 15/07/2022
Sinemati: “Rekordi i Luizës është botëror, jo kombëtar…”
PASÓ 21:04 08/07/2022
Ronaldo drejt Barcelonës, sa shanse ka të ndodhë?
PASÓ 21:04 08/07/2022
Sa shanse ka Igli Tare të kthehet për të drejtuar Federatën Shqiptare të Futbollit?
PASÓ 21:03 08/07/2022
A do ta përmbysë Tirana rezultatin në Air Albania pas humbjes zhgënjyese në Luksemburg?!
PASÓ 19:33 08/07/2022