Celebrities Gossip Showbiz

Çfarë të përbashkët kanë Poem Vula, Hana Aliu dhe këta fëmijë të tjerë të famshëm?!

Rrjetet sociale janë shumë të përhapura tek të gjithë sot. Më poshtë ju listojmë vogëlushët e vipave shqiptar të cilët kanë Instagram, që mesa duket ua menaxhojnë prindërit e tyre. Epo me siguri disa prej tyre kanë një numër të konsiderueshëm ndjekësish.

Poem Blu Vula

Bëhet fjalë për vogëlushen e Ledrit dhe Sarës. Për shumë gjatë u përfol për emrin e veçantë që dyshja i ka vendosur. Poem Blu ka një faqe në Instagram ku numëron mbi 50 mijë ndjekës. Siç shkruhet në rrjetin e saj social, ai menaxhohet nga Ledri e Sara, edhe pse nuk kishim dyshime për këtë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Poem Blu Vula (@poemvula) 

Hana Aliu

Hana Aliu është vajza e dyshes së shumëpërfolur Mozzik dhe Loredana. Vogëlushja ka mjaft foto e vetme ose me prindërit e saj ku duket vërtet e adhurueshme, ndërkohë që numri i ndjekësve i tejkalon 300 mijë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hana (@hanaaliu) 

Tian dhe Zen Sejdi

Tian Sejdi është djali i Tunës dhe Patrisit. Vogëlushi numëron mbi 6 mijë ndjekës, ndërkohë që, rrjeti social i tij është privat. Përkundrazi, faqja zyrtare e vëllait të tij në Instagram është publike dhe ka rreth 1800 ndjekës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ZEN (@zenberishasejdi) 

Zëri dhe Bota Gjikolli

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bota Gjikolli (@botagjikolli) 

Djalin e madh Zëri dhe motrën e tij të vogël Botën i vendosëm së bashku, pasi janë dy fëmijët e Elitës dhe Gjikos. Zëri numëron mbi 8 mijë ndjekës, ndërsa Bota mbi 9 mijë. Ata kanë disa foto me njëri-tjetrin, si edhe me prindërit e tyre.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @zerigjikolli