Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Fashion

Çfarë tregojnë pantallonat që vishni për ju?

Dikur thuhej se mund të zbulosh shumë për një burrë nga këpucët që mbante veshur, por gjithnjë e më shumë, kjo vlen edhe për pantallonat. Në një epokë ku gjerësia dhe shtrirja e pantallonave nuk kanë qenë kurrë më të gjera, ajo që një burrë zgjedh të vendosë nën rrip zbulon jo vetëm stilin e tij, por të gjithë tiparet e personalitetit. Pra, a mund të zbulojmë shumë për karakterin tuaj nga ky artikull?

‘Magjistari’ i pantallonave të bardha 

Ose jeni një qenie qiellore ose një njeri shumë i guximshëm! Një magjistar me pantallona të bardha i hedh hapat e tij me qejf, sikur salca për ta bërë pis thjesht të mos ekzistonte. Mendohet se posedimi i pantallonave të bardha është një lojë e rrezikshme, por ju lëvizni nëpër botë me lehtësi ziliqare. Ju dukeni fantastikë, natyrshëm. Fëmija i dikujt po vrapon  drejt jush me një hundë plot gjak, por ju jeni të shpejtë mjaftueshëm dhe mbeteni të padëmtuar, pantallonat tuaja të bardha akoma të pastra. Si e bëni  këtë gjë? Magjike, natyrisht.

Djali i ngarkesave

Ke mjaftueshëm xhepa ? Kurrë, do të përgjigjeshit ju, djali i ngarkesave. Pantallonat e ngarkuara plot janë të zbukuruara me dhjetëra ndarje në të cilat mbani, Perëndia e di çfarë.

Djali i të gjërave

Ju jeni djali që vesh pantallona me gjerësi në fund të këmbëve për të ndjekur modën. Ju e dini që gjendja aktuale e modës kërkon diçka me një hap më të madh. I kushtoni më shumë rëndësi pantallonave se sa pjesës tjetër të veshjes tuaj,duke mos vënë re që një palë pantallona të gjera nuk mund të kombinohen me asnjë këmishë ose xhaketë. Jeni tepër elegantë dhe paksa të kënaqur me veten e tuaj për ta ditur gjithë këtë.

Ëndërrimtari

Me shumë mundësi, jeni të dobët dhe të gjatë. Xhinset tuaja të zeza përkojnë me një kohë kur njerëzit ende dëgjonin The Pigeon Detectives. Sidoqoftë, ju jeni më shumë si një poet Parisien. Kujdeseni më pak për modën dhe më shumë për dukjen si një yll rok antropik dhe pikërisht kështu jeni.

Djali i xhinseve

Ju djali i xhinseve, dini më shumë për xhinset sesa për fëmijët tuaj. Dhe ju i doni fëmijët tuaj që të jemi të qartë. Thjesht doni pak më shumë xhinset. Xhinset tuaja kushtojnë më shumë sesa shlyerja mujore e hipotekës, pasi zgjidhni ato me material më të mirë dhe sepse nuk i lani kurrë. Ruajtja e strukturës së ngurtë të xhinsit të lëmuar dhe ngjyrës së thellë, ju sjell gëzim dhe kush jemi ne që ta gjykojmë atë?