Celebrities Showbiz

Çifti i njohur i aktorëve i japin fund lidhjes së tyre pas 4 viteve!

Aktorët e njohur Chris Pine dhe Annabelle Wallis i kanë dhënë fund romancës së tyre. Aktori i Wonder Woman, 41 vjeç dhe aktorja Malignant, 37 vjeç, ndezën për herë të parë thashethemet për romancë në mars 2018, kur u panë së bashku në aeroportin Heathrow të Londrës. Atë prill, ata u panë në një darkë në Malibu dhe një burim tha në atë kohë se ata dukeshin “shumë rehat së bashku”.

Më pas, dyshja konfirmuan lidhjen e tyre muaj më vonë, ndërsa mbaheshin për dore në një shëtitje në Londër në korrik. Ata u panë duke pushuar në një jaht në Itali me prindërit e Pine atë gusht. Ata kaluan kohë duke u izoluar dhe duke qëndruar së bashku edhe gjatë pandemisë.

Aktorja britanike Wallis është e njohur për interpretimin së bashku me Tom Cruise në xhirimin e vitit 2017 të “The Mummy”, plus filmin horror “Conjuring” Annabelle. Ajo gjithashtu luan si Zora në serialin televiziv “Star Trek: Discovery” dhe Pine luajti në mënyrë të famshme kapiten Kirk në tre filma “Star Trek”.

Wallis më parë ishte në lidhje me yllin e grupit “Coldplay”, Chris Martin nga 2014 deri në 2016. Pine ishte lidhur për herë të fundit me modelen islandeze Iris Bjork Jóhannesdóttir nga 2014 deri në fillim të 2015.

Pas ndarjes së saj nga Martin, Wallis foli për të jetuar jetën e saj në sytë e publikut për Sydney Morning Herald, duke thënë:

Është e vështirë kur di për jetën personale të dikujt. Është thjesht shpërqendruese. Është një punë krejtësisht tjetër në vetvete nëse shkon Në atë rrugë. Unë dua personin që dua, por do të thotë kaq shumë për mua sa më pëlqen ta mbaj të sigurt. Nuk kam asgjë për të fshehur.