Celebrities Gossip Showbiz

Çifti më ‘rock’ i showbiz-it, Kourtney dhe Travis na surprizojnë me këtë look!

Kourtney Kardashian dukej e pabesueshme të mërkurën teksa shijoi një mbrëmje të mbushur me muzikë me bashkëshortin Travis Barker në koncertin e Machine Gun Kelly në The Forum në Los Angeles.

Çifti, i cili u martua në maj gjatë një ceremonie luksoze në Portofino, Itali, pozuan së bashku për një foto të dashur. Ylli i “Keeping Up With The Kardashians”, 43 vjeç, dukej e mrekullueshme me një bluzë të bardhë, e cila i shfaqte barkun e saj të tonifikuar. Kourtney vendosi një xhaketë të zezë sipër dhe tregoi këmbët e saj në një fund të zi dhe geta gjysmë të tejdukshme.

Flokët e saj ishin të drejtuara dhe të stiluara në një model gjysmë lart gjysmë poshtë me balluket e saj që inkuadronin fytyrën e saj të mrekullueshme. Sa i përket grimit, Kourtney ka skalitur tiparet e saj mahnitëse me një sasi bujare pluhuri bronzi. Nëna e tre fëmijëve u afrua me bashkëshortin e saj 46-vjeçar, i cili veshi një jelek me gjemba mbi një fanellë të zezë pa mëngë.

Bateristi i Blink-182 mbuloi kokën e tij me një kapuç të zi dhe vendosi dy zinxhirë argjendi rreth qafës së tij. Travis është një mik i ngushtë i Machine Gun Kelly dhe madje prodhoi albumin më të fundit të këngëtarit Mainstream Sellout, i cili u publikua në mars.