Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Lancio Music

Cilat janë hitet më të reja muzikore? Zbuloni në “Lancio”!

Në “Top Albania Radio” sigurisht që nuk mund të mungojnë tingujt muzikorë. Si çdo të dielë do të jeni nën shoqërinë e programit “Lancio” të moderuar nga Albana, ku në të cilin do të njiheni me projektet më të reja muzikore nga artistët tuaj më të dashur.

Kjo maratonë dy orëshe do t’ju shtojë dashurinë për muzikën duke ju prezantuar me freskinë e hiteve më të reja nga këngëtarët shqiptarë dhe të huaj.

Vendosni alarmet, sepse “Lancio” fillon në orën 18:00. Shijojeni!

Artistët e huaj:

Justin Bieber – Peaches ft. Daniel Caesar, Giveon

Lord Huron – Mine Forever

Twenty One Pilots – Shy Away

Artistët shqiptarë:

BARDHI – Lot

Dea Strica & Eltina Minarolli – FREE

Naser Berisha – Do te doja