Celebrities Fashion Showbiz

Ja se cilat janë imazhet e javës që lamë pas që arritën të merrnin vëmendje në rrjet!

Supermodelja Bella Hadid foli për shëndetin e saj mendor dhe synimet e karrierës në numrin e prillit të “Vogue”, të publikuar këtë javë. E fotografuar nga Ethan James Green, ajo shfaqet me xhinse blu dhe një Maison Margiela Artisanal të bardhë, e dizenjuar nga John Galliano, e mbështjellë në kopertinën jashtëzakonisht të papërpunuar.

Ky nuk ishte i vetmi lajm i famshëm që u njoftua këtë javë. U zbuluan edhe bashkëkryetarët e “Met Gala”. Regina King, Blake Lively, Ryan Reynolds dhe Lin-Manuel Miranda do të presin së bashku me bashkëkryetarët e nderit Anna Wintour, Adam Mosseri dhe Tom Ford. Mbani një sy për pamjet e tyre në tapetin e kuq për aferën e praruar.

Duke folur për aferat e praruara, të famshmit po përdornin një energji festive, të artë në “Critics Choice Awards” të dielën. Elle Fanning, Hoyeon Jung dhe Sucho Mbedu ishin të veshura me fustane vezulluese që kujtonin statujat që po shpërndaheshin.

Billie Lourd zbuloi gjithashtu foto të dasmës së saj në Cabo San Lucas me Austen Rydell. Ajo veshi një fustan të personalizuar Rodarte për nder të nënës së saj, të ndjerës Carrie Fisher. Më në fund, një lajm i madh nga Ferragamo. Maximilian Davis, një yll britanik në ngritje, do të bëhet drejtori kreativ i shtëpisë italiane. Më poshtë shikoni imazhet e javës që lamë pas.

1. Kush do të jenë bashkëkryetarët e “Met Gala”

2. Bella Hadid imazhi i kopertinës së “Vogue” për muajin Prill

3.Maximilian Davis do të bëhet drejtori kreativ i “Ferragamo”

4. Elle Fanning, Hoyeon Jung dhe Sucho Mbedu në “Critics Choice Awards”

5.Billie Lourd dhe Austen Rydell në dasmën e tyre