Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Fashion

Cilat janë trendet e veshjeve për festat e fundvitit?!

Gjërat po shkojnë më mirë nga çfarë e prisnim këtë vit dhe ndoshta do të jemi në gjendje të rikuperojmë kohën e humbur e të festojmë më shumë në 2021.

Gjithsesi, edhe pse vitin që shkoi nuk mund të ishim prezent nëpër evente dhe të shfaqnim veshjet tona, këtë sezon ka trende të reja të cilat janë mjaft interesante dhe të bukura.
Mund të jetë pak herët, por do të bënit mirë të kryenit blerjet e duhura pa u vonuar shumë, dhe sigurisht duke gjetur çmimin më të mirë për veshjet e festave të fundvitit.

Muaji më i dashur nga shumë prej nesh është dhjetori, përpos festave mund të pushojmë dhe të kurohemi deri në detaj për festime të ndryshme.

Këtë vit janë në trend për sezonin e dimrit ngjyrat e ndezura dhe plot jetë, si dhe kombinimi i tyre me teksturën e rrobës. Nëse dëshironi të dukeni delikate, ju rekomandojmë të visheni me pëlhurë sateni, një fund i veshur me një bluzë të këndshme, një fustan apo pantallona lëkure.

Njihuni me disa nga trendet që do t’ju shoqërojnë gjatë festave të fundvitit, ku do të dukeni tepër delikate dhe super stil.

Pupla
Vathë të mëdhenj
Materiale të mëndafshta
Teminat
Pantallonat e lëkurës