Celebrities Lancio Music

Cilat këngë kryesojnë këtë javë në renditjen e Spotify?

Rrugëtimi 5-ditor i “Lancio” mbyllet këtë të premte me një tjetër episod dinamik, ku do të dëgjoni këngët të cilat qëndrojnë në krye të klasifikimeve kombëtare dhe ndërkombëtare. E teksa misioni i “Lancio” nuk është vetëm t’ju argëtojë me këngët tuaja të preferuara, por edhe t’ju njohë me klasifikimet kudo në botë të muzikës së mirë, ne do t’ju njohim me 5 këngët të cilat qëndrojnë në krye të Spotify për këtë javë.

Për ta konkretizuar gjithçka, ndiqni renditjen e mëposhtme nga vendi i pestë deri te ajo këngë që mban kurorën edhe për këtë javë në Spotify.

5. Camila Cabello, ft. Ed Sheeran – Bam Bam 

4. The Kid LAROI, Justin Bieber – STAY

3. Glass Animals – Heat Waves

2. Jack Harlow – First Class 

1.Harry Styles – As It Was