Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Live From Tirana Showbiz

Cili është personazhi me më shumë ndjekës në botë?

Për çdo të re nga bota e shoëbiz-it e sidomos se çfarë ndodh në llogaritë dhe numrin e ndjekësve në Instagram-ët e VIP-ave, ju informon rubrika më e dashur “Social Top 5”. Së bashku me Ksenja Shoshaj dhe Elios Shulin do të njiheni me të gjithë personazhet, të huaj apo shqiptarë të cilët gjatë këtyre shtatë ditëve kanë shtuar më shumë ndjekës.
Shumë hyrje të reja kemi këtë javë, disa VIP-a të cilët nuk i prisnim si dhe disa të tjerë kanë thyer rekordet e shifrave të ‘followers-ave’.
Le të zbulojmë cilët janë ata duke nisur renditjen nga vendi i katërt deri në atë të parë.

Personazhet shqiptarë:

4. Jonida Maliqi qëndron të vend të katërt pasi ka shtuar 4K ndjekës këtë javë. Hera e parë që ajo ndodhet në Top 5.
3. Vendin e tretë e zë këngëtari i hitit veror “Dale”, Butrint Imeri. Bukuroshit i janë shtuar në Instagram 6K ndjekës për shtatë ditë.
2. Në vend të dytë është Adrola Dushi, ajo ka shtuar 8K followSocial top 5ers.
1. Në krye qëndron “Çupa nga Vlora”, Aurela Gaçe ka shtuar 12K ndjekës. Kjo prej suksesit të këngës së saj më të rë.

Personazhet e huaj:

4. Olivia Rodrigo ka shtuar këtë javë 500K ndjekës.
3. Në vend të tretë rikthehet Jennifer Lopez, e cila këtë javë ka shtuar 1M ndjekës në Instagram.
2. Vendin e dytë e zë ylli, Kim Kardashian. Ajo ka fituar 1M ndjekës gjithashtu.
1. Në vend të parë, duke kryesuar, madje thyer rekordin dhe cilësuar si personazhi me më shumë ndjekës në botë është futbollisti Cristiano Ronaldo. Atij i janë shtuar 3M ndjekës.