Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Horoskopi

Cili superhero do të ishit në bazë të shenjës suaj të horoskopit?!

Ata që besojnë në horoskop e dinë se njerëzit kanë karakteristika të ndryshme në bazë të shenjës së tyre të horoskopit. Në bazë të shenjës që i përkisni në horoskop, ju silleni ndryshe, reagoni ndryshe dhe shfaqni diçka ndryshe.

Ndërkohë e keni pyetur ndonjë herë veten se me cilin superhero ngjasoni? Në bazë të karakteristikave tuaja sipas shenjës së horoskopit, ju do të ishit superheronj të ndryshëm. Disa e shfaqin forcën me fuqi fizike e disa të tjerë me zgjuarsinë e mendjes.

Superheronjtë e mëposhtëm janë të tillë për arsye të ndryshme. Jo vetëm lidhur me faktin se ku qëndron forca e tyre, por edhe me misionin që kanë. Disa duan të shpëtojnë botën, disa qytetin e disa njerëzit rreth vetes. Më poshtë zbuloni se çfarë thotë Zodiaku për ju në lidhje me superfuqitë tuaja…

Dashi

Superman/Supergirl

Demi

The Incredible Hulk

Binjakët

Deadpool

Gaforrja

Harry Potter

Luani

The Flash

Virgjëresha

Dr Who

Peshorja

Spider-Man

Akrepi

Batman

Shigjetari

Antman

Bricjapi

Wonder Woman

Ujori

Thor

Peshqit

Catwoman