Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip

Colin Jost zbulon si reagoi mamaja e tij kur mësoi emrin e djalit, Cosmo!

Colin Jost thotë se nëna e tij nuk e kuptoi pse ai dhe Scarlett Johansson e quajtën djalin e tyre Cosmo. Johansson dhe Jost mirëpritën djalin Cosmo në gusht, dhe ylli i “Saturday Night Live” zbuloi se nënës së tij i është dashur mjaft kohë për t’u mësuar me zgjedhjen e emrit.

Colin Jost holds stepdaughter after Scarlett Johansson dinner

Me sa duket, jo të gjithë ishin të ngazëllyer që Scarlett Johansson dhe Colin Jost vendosën të shkonin me një emër unik për anëtarin më të ri të familjes së tyre. Të enjten, më 30 shtator, Colin ishte i ftuar në “The Late Show”, ku Seth Meyers pyeti se si reaguan të afërmit kur mësuan se fëmija i tij i parë dhe gruas Scarlett, një djalë që ata mirëpritën në gusht, u quajt Cosmo.

Aktorja e “Black Widow” gjithashtu ndan vajzën Rose, 7 vjeç, me ish-bashkëshortin Romain Dauriac.

Scarlett Johansson finalises divorce, settles custody battle

Pasi paralajmëroi shpjegimin e tij duke thënë se familja e tij ka qenë gjithmonë shumë mbështetëse, Colin u shpreh si më poshtë.

Nëna ime, do të thoja, ishte pak e mahnitur nga ajo dhe nuk e kuptoi fare. Nuk e di nëse ajo mendoi se ishte si një gjë i stilit hipi.

Ai vazhdoi duke thënë se, shumë kohë pasi çifti kishte përfunduar tashmë emrin në spital, nëna e tij ende po përpiqej të gjente mënyra për t’i detyruar ata ta ndryshonin atë.

Ajo do të na telefononte pas tre ose katër ditësh, do të thoshte “Cosmo”? A është përfundimtare? Ashtu, a e dorëzove certifikatën e lindjes?

Colin tha se nëna e tij dukej se kishte pranuar disi pasi foli me miqtë në lagjen e saj në Staten Island dhe zbuloi se në fakt ka Cosmos të tjerë atje.

Përfundimisht, ajo filloi të takonte anëtarë të ndryshëm të komunitetit italian që kanë shumë të afërm të quajtur “Cosmo”. Kështu atëherë ajo do të telefononte dhe do të thoshte: “Takova dikë dhe më tha se emri i xhaxhait të tij është Cosmo. Pra, është në rregull.”