Celebrities Gossip Showbiz

Cruz Beckham ndan çaste argëtuese me familjen e tij të madhe…

Djali i Victoria dhe David Beckham, 16-vjeçari Cruz, ka shijuar një natë argëtuese me prindërit e tij, vëllain e tij Romeo dhe të dashurën e tij Mia Regan të premten. Në një postim të shpërndarë në Instagramin e Cruz të shtunën, adoleshenti u afrua pranë David dhe Victoria për një selfie argëtuese gjatë natës në Londër.

Cruz, i cili dukej vërtet mirë me një xhaketë, pantallona me vija dhe syze dielli, gjithashtu u përpoq të kapte Romeon dhe Mia. Në selfie, David veshi një pulovër të Krishtlindjeve “Spice World” dhe përqafoi ngrohtësisht Victorian, e cila dukej magjepsëse dhe bëri shenjën e paqes për kamerën.

Cruz ka kapur gjithashtu vëllanë e tij Romeo dhe të dashurën e tij Mia të përqafuar ngrohtësisht ndërsa ishin ulur në një divan. Romeo dhe Mia janë në lidhje për dy vjet dhe për herë të parë u panë së bashku në një festë të shfaqjes së “Victoria’s SS20”.

Mungonin dukshëm në mbrëmje, Brooklyn Beckham dhe e fejuara e tij Nicola Peltz. Brooklyn, djali i madh i David dhe Victoria, së fundmi zbuloi se ata tashmë do të ishin të martuar nëse koronavirusi i pandemisë nuk do të kishte ndikuar.

Kujtojmë, se pak kohë më parë Victoria Beckham ka ndarë sekretin e martesës së saj të suksesshme 22-vjeçare me bashkëshortin David Beckham. Duke folur për Stellar Magazine, stilistja 47-vjeçare, tha se është me të vërtetë një formulë mjaft e thjeshtë.