CryJaxx i ‘vunë flakën’ skenës së “Colour Day Festival”!
TAR Exclusive • 15:00 14/06/2022
Në qendrën e Tiranës edhe këtë vit u zhvillua 'Colour Day Festival' që tashmë është kthyer në traditë. Në këtë super event të shumtë ishin artistët që dhuruan performanca të veçanta dhe normalisht zbuluan edhe shumë detaje dhe surpriza në një intervistë ekskluzivisht për Top Albania Radio... CryJaxx Albana Ruçi
Magjia e “Alpha Show”…
TAR Exclusive 19:27 15/08/2022
Dyshja bombastike Lyrical Son & Mc Kresha në “Alpha Show”!
TAR Exclusive 15:39 15/08/2022
Ekskluzivisht për TAR në “Alpha Show” Dhurata Dora zbulon se ka një surprizë për fansat e saj!
TAR Exclusive 15:36 15/08/2022
Elgit Doda tregon të pathënat rreth Noizy në “Alpha Show” dhe projektet e reja!
TAR Exclusive 15:29 15/08/2022
Ekskluzivisht për TAR Noizy ka dy fjalë për “Alpha Show” dhe zbulon se çfarë na pret në të ardhmen!
TAR Exclusive 15:23 15/08/2022
Duda tregon marrëdhënien e tij të ngushtë me Noizy-n dhe surprizat e reja për publikun!
TAR Exclusive 15:18 15/08/2022
Ekskluzivisht për TAR, Ardian Bujupi konfirmon një bashkëpunim të dytë me Noizy-n!
TAR Exclusive 15:17 15/08/2022