Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Gossip Showbiz

Dashur padashur, ne me këtë detaj Greta Koçi sapo na vërtetoi se qenka martuar në fshehtësi!

Së fundmi, këngëtarja e njohur Greta Koçi ndodhet në Kosovë për të pushuar së bashku me motrën e saj, Enin dhe Genc Prelvukaj-n. Të paktën kështu mendojmë ne, por që mund të jetë prezent ndoshta edhe bashkëshorti i Gretës. Po, po e lexuat mirë. Artistes në disa video të publikuara në Instagram i binte në sy unaza tradicionale e martesës që mbante në gisht, ndaj menjëherë kanë lindur dyshimet që Greta i ka dhënë fund beqarisë në privatësi.

Ne na mbetet të presim konfirmimin e këngëtares dhe momentin kur ajo do të vendosë të ndajë pamje nga dita e saj më e lumtur me fansat. Ndërkaq, ju rikujtojmë se edhe pak muaj na ndajnë nga startimi i “Big Brother VIP” dhe fansat janë shumë kureshtarë për çdo detaj. Ka qenë vetë moderatorja Arbana Osmani, që në llogarinë e saj në Instagram ka konfirmuar se këtë edicion do të jetë ajo që do ta drejtojë programin dhe i ka dhënë përgjigje çdo pyetje që mund të kishin ndjekësit e saj.

Teksa sa vjen e rritet kurioziteti për pjesëmarrësit që do të jenë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, shumë emra “VIP”-ash diskutohen, por ende asgjë nuk është e sigurtë. Së fundmi një ndjekës ka pyetur këngëtaren Greta Koçi në Instagram se a do të ishte pjesëmarrëse. Klikoni në këtë link për të mësuar përgjigjen e saj.